Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ciki (szánalmas, lúzer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki (szánalmas, lúzer stb. ) az a 30 éves férfi, aki még a szüleinél lakik, és miért nem ciki ha egy nő lakik még a szűlőkkel 30 évesen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 11:59
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
68%
Kettős mérce?
2018. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%

A GYK univerzum törvényei szerint 18 évesen el kell hagyni a szülői házat. Aki ezt nem teszi meg, az a törvények értelmében életképtelen, anyuci pici fia. Ellenben a nőt nem engedik elköltözni, de még pasizni sem, hiába múlt 20 éves.


Az igazi életben persze teljesen másképp mennek a dolgok, de mint írtam, ez a GYK univerzumban van így.

Hogy le leszek pontozva most, te jó ég... :D

2018. júl. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
27%

Kezdődik.

1,2,3.

Mert ember FÉRFI vagy,30 évesen illene már elköltözni otthonról,anyud szoknyája mellől.

Hogy gondolod a szexet?

A csaj,hogy fog elélvezni?

Erre gondoltál már,hogy éppen visítana egyet de nem lehet mert otthon vannak a szülök és egy szobában nyomorogtok.

Csak erre gondolj,meg nincsen igénye egy 30 éves férfinek,hogy külön lakjon,nem lakótársakkal nem szülökkel habnem egyedül mert az ő vára.

Nem saját lakásról beszélek hanem külön albi mondjuk.

Felnőtté válás egyik lépése 25 felett már gáz szülökkel élni,sőt lakótársakkal is,nem vagy már kolis ember.

Amúgy sok 20-n éves lányt látok inkább külön lakni,sajnos én korosztályom férfiai borzalmasak, lakótársakkal lakik 30 plusz évesen,gratulálok.

2018. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
70%

azért mert a médiában azzal tömik a fogyasztók fejét, hogy ha huszonévesen nincs saját lakásod, kocsid, és egzisztenciád akkor csak egy lúzer lehetsz.

agymosás, semmi más.

2018. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
48%

#4


Ennek belső igénynek kellene lenni,hogy hajtasz tepersz,hogy akarsz valamit nem csak vagy.

De sajnos pont ez az ,,agymosás" ,hogy mai palik hááát borzalmas életkeptelenek.

Pont ez kellene ez egy belső késztetése egy férfinek a sikerre.

Ez a legnagyobb baj,hogy ez ami nem fejlődik ki a mai férfiaknál.

2018. júl. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez mindkét nem esetében gáz. Vagyis én nő vagyok, de ha 30 évesen is a szüleimmel laknék, egy rakás életképtelen szerencsétlenségnek gondolnám magam. És valljuk be, akik 30 évesen még szülőkkel laknak, azok pont életképtelen szerencsétlenségek is, akik lusták voltak továbbtanulni, így szar munkájuk van, vagy csak buli+pia+drog az életük és arra megy el minden pénzük, vagy valami hasonló.


Férfiak esetében azért számít gázabbnak, mert évezredeken keresztül a férfi számított családfenntartónak, így tőlük jobban elvárt dolog a karrier. De a kettős mérce szerencsére egyre jobban eltűnik, minél nyugatabbra mész Európában, annál kevésbé van már hatása.

2018. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
68%
38 vagyok otthon élek szarom le, minden héten mást viszek haza. Önálló vagyok, azért mert otthon lakom , miért lennék más , mint aki elköltözött 20 évesen? Így is önálló életem van és nem szól bele senki egy teljes felső szint az enyém a házban. SŐT! Mindenben tudom segíteni a szüleim, ha kell valami nekik. Ugye, mert igen megöregednek a szülők is egyszer és az elrepült gyerekek szarra se érnek rá, ha a szülőnek kellene valamit segíteni. Tudod ők neveltek fel titeket is. Kivétel, akivel szarul bántak, de az nem is szülő és az meg is érdemli, hogy a gyereke is leszarja...
2018. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
84%
Nézd már meg, hány diplomás van, aki szarul keres vagy el se tud helyezkedni. Biztos lusták voltak tanulni... nem lehet mindenkiből programozó.
2018. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
23%
én is otthon lakom anyámmal. a megoldás hogy olyan nőt választok akinek van lakása, és ott szexelünk. na bumm. amikor meg elkezd nyaggatni hogy költözzünk össze akkor keresek másikat. na bumm. agglegényélet rulez, anyu ha mos, probléma nincsen!
2018. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%

8-as az lehet diplomás,de törölheti ki vele a bölcsész,turizmusos,kommunikációs diplomájával.

Azok nem diplomák hanem OKJ egyetemen.

Erre azt mondom nem lehet mindenki programozó de te attól még lehetsz,plusz ott vannak még az erősebb pénzügyi szakok,gazdasági erős matekkal.


Csak ide tanulni is kell.

2018. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!