Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért elfogadottabb a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elfogadottabb a nő javára mondjuk 15 év, mint a férfiéra?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem. Adott például egy 30 éves nő, akinek 45 éves párja van. Fúj, szánalmas, a csávó pedofil, stb. De ha egy 45 éves nő vagy egy 30 éves férfival, akkor hirtelen legyenek boldogok, ezzel semmi baj nincsen. Mire ez a kettős mérce? Jó, tudom, itt a 90% idiótákból áll, de akkor az a normális 10% nem is válaszol?

2019. ápr. 6. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Egy 45 eves csavo nem pedofil ha 30 eves noje van...

egyebkent a valaszt a tortenelemben es azt hiszem biologia oran tanulhattad volna meg...

2019. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem pedofil, de nézd vissza a kérdéseket, hogy simán ráírják. Szerintük a 25 éves még gyerek, stb. Amúgy pont normális válaszokat szeretnék, nem ilyen bunkó proli stílusúakat.
2019. ápr. 6. 07:22
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Engem nem izgatnak az itteni bugyuta kerdesek. Ez minden csak bem szint. Biztos hogy nem innen veszem az ismereteim es nem is fogom. Ha te az itteniekre hivatkozol az a te bajod.
2019. ápr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Egyebkent egybol leidiotazol... most akkor en is ezt tegyem, vagy ezt a modit is innen vetted? ;) allati szimpive tett. Lepek is innen.
2019. ápr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A bugyuta kérdések engem sem, csak az idegesít, ami minden normális válaszolót.
2019. ápr. 6. 07:32
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Én pont forditva látom.
2019. ápr. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem is fordítva van. Egy fiatalabb fiút és idősebb nőt jobban megbámulnak mint egy idősebb pasi fiatal csaj párost. Én elég sokat lógok itt de nem igen láttam olyat (főleg nem 30-45 évesekkel kapcsolatban) hogy arra fújolnànak jobban ahol a férfi az idősebb. De ez is csak egy kor fölött igaz.

Ha a saját gondolkodásom veszem alapul nem értékelném ha a 16 éves fiam egy 31 éves nővel állítana haza és biztos elmebetegnek tartanám a nőt de ha a lányom állít haza egy 31 éves foszerral a gimnáziumi évei alatt jobban aggódnék. Ennek az az oka hogy ha a lányomnak lesz gyerekeke 16 évesen örökre elbacta az életét de minimum aknamezővé tette míg ha a fiam a 31 éves nőt csinálja fel azon túl hogy gyerektartást kell fizetni semmi kár nem éri. Persze a fiam is megkapná a magáét de nem érezném akkora gondnak hisz a nő gondja a baba és ha a fiam tartani akarja vele a kapcsolatot én elbabázok kéthetente egy hétvégét. Míg a lányomnak innentől komoly anyagi és lelki támogatásra lesz szüksége. Az ezt követő kB 16-18 évben fokozottan kell ügyelnie kivel jön össze hisz a gyerek vele él nagyon nem mindegy kit rángat az életükbe. A munkavallalok nem fogják értékelni hogy gyereke van így melót is nehezebb találnia nem mellesleg egy gyerekkel albérletet se egyszerű szerezni ha külön akarna menni a családi háztól. A bulikat elfelejtheti és mind fizikai mind lelki károkat szenvedhet a terhesség és a gyereknevelés során hisz lelkileg marhára nincs megérve erre és a terhesség mindig rizikó. Ugyanígy lelki roncs lesz ha elveteti vagy örökbeadja. Egy nőnek főleg fiatalon nagyobb rizikó egy nem várt terhesség a jövőjére nézve.

2019. ápr. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

1. Ez pont fordítva van, sokkal furább a legtöbb ember szemében, ha a nő jóval idősebb.

2. Amiről te próbálsz beszélni, az nem a korkülönbségre vonatkozik, hanem mikor az egyik fél még olyan korban van, hogy gyakorlatilag gyereknek tekinthető.

2019. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!