Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor is lehet egy férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is lehet egy férfinak vonzó, szép partnerei, ha nem életművész, kalandor, autóversenyző, pilóta stb. Hanem sima egyszerű munkát végez?

Figyelt kérdés

Szerintetek?


F



2019. ápr. 6. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha ő is szép és vonzó ember. És ez nem csak a fizikai síkot jelenti jelen esetben.
2019. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Mindig csak a szépség. Szánalmasan felszínesek vagytok, nulla agykapacitással. Faroklények.
2019. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az ember az különben is a munkája. És kizárólag a fentiek lehetnek szexik és izgalmasak, az összes többi férfi csak képzeletbeli pillangó, akinek van nője.


Másrészt engem ...tul irritálnak az életművész típusú emberek, de szó szerint. Ha neked ez kell, akkor keress olyat, de légyszi ne terjeszt már az ostobaságod ami a fejedben van.

2019. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az a sima egyszerű munka? Lehet éppenséggel jó nőd, de te miben vagy kiemelkedő?
2019. ápr. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én párom buszozik és nem is egy mitudom én milyen pasi, DE férfias, erős, udvarias, figyelmes és ami a fő hogy nem ilyen felszínes idióta!

Lehet ilyen szép nője bárkinek, de ahoz neked is kell mutatni valamit! Pláne ha a nő szépségén kívül meg értelmes és sikeres is.

2019. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!