Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti összejönnétek egy "életművésszel"?

Figyelt kérdés
Azért írom idézőjelben, mert nem én tartom magam annak, hanem mások szokták rám mondani. Az igazat megvallva szimplán csak arról van szó, hogy nem értek semmihez. Míg mások komoly célokkal, tervekkel mentek egyetemre, én azt se tudtam, hogy egyáltalán hova adtam be a jelentkezést. Végül 2 diplomát is szereztem, de nem azért mert annyira érdekelt volna, hanem csak szimplán szerettem egyetemre járni, jó volt a társaság, jók voltak a bulik, maguk a vizsgák nehezek voltak, de úgy fogtam föl, mint egy társasjátékot, amit meg kell nyerni, kicsit túl is lőttem a célon mert némelyik félévem olyan jól sikerült, hogy komoly ösztöndíjakat is kaptam. Közben a pénzem befektettem különböző vállalkozásokba, de mindenhol csak ilyen csendes társ voltam, aki csak a pénzét adja a dologba. Nem mondom, hogy mindből jól jöttem ki, volt amelyik elúszott, de összességében + jövedelem jött be ezekből, most már egyre nagyobb tételeket tudok visszaforgatni. Közben jó sokat el is szórtam ebből, leginkább finom kajákra és utazásokra, beutaztam elég sok országot, távoli kontinensekre is elmentem. Még egyetem alatt ahogy közeledett a vége, kerestem magamnak egy állást, ami semmittevésből áll, gyakorlatilag ott készültem föl az államvizsgára. Aztán most nézelődök, állásinterjúkra járok, ha netán találok valamit a diplomáimmal, ami nagyon megtetszik és élvezettel csinálnám ,azt el is fogom vállalni, de ha nem, hát akkor maradok a semmittevős melómnál. Összességében úgy élek, mint Marci Hevesen, biztos jövedelmem van, miközben nem értek semmihez és így konkrétan nem is nagyon tettem két fűszálat se keresztbe. Arra vagyok igazából kíváncsi, hogy a lányoknak ez így morálisan mennyire fér bele...? Mert így az ismertségi körömben elég megosztó személyiség vagyok, sokan nagyon bírnak, de vannak akik kifejezetten ellenszenvesek velem a mentalitásom miatt, pedig én soha senkivel nem voltam még ellenséges, mindenkit úgy fogadok el, ahogy van és azt vallom, hogy mindenki abból éljen meg, amiből tud, vagy amihez ért. Én például nem értek semmihez, ezért igyekszem a semmiből megélni.

2017. nov. 24. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Alapvetően nem zárnám ki a kapcsolatot veled. Ha nagyon egy hullámhosszra kerülnénk, simán. Olyan vagy, mint anyám öccse, akinek szintén csak megszületni volt nehéz. Mi ebben a rossz?

Mondjuk én szeretek dolgozni, de az nem zavarna, ha te ilyen láblógatós módon tennéd, ha nem látnám:-) He-he:-)

Közben megkérnélek, kedvesem, pakold már be a mosogatóképet, amíg én melózom:-)


Viccelek.

2017. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, abból indulok ki, hogy férfi vagy. Az vagy?
2017. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez a mai akciós kamu?
2017. nov. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést rendszeresen kiírod.
2017. nov. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Rögtön beiratkozom 2 egyetemre is ha a annyi ösztöndíjat adnak ami kezdőtőkének is elég.
2017. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, bár egyesek szerint aki nem járta meg a katonaságot, az nem számít férfinek, sokan mondják, hogy rám fért volna, de hát én csak ilyen liberális, szabadelvű, zsúrpubi vagyok, aki undorodik mindenfajta erőszaktól.
2017. nov. 24. 14:47
 7/18 anonim ***** válasza:
Itt minden második nő fenntartja magának a jogot, hogy megmondja, ki mitől férfi és mitől nem az ;)
2017. nov. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Most visszanéztem és egyszer már tényleg kiírtam egy hasonlót, de akkor is lekamuzták. Pedig nem tudom, mi ebben olyan hihetetlen, nem vagyok akkor nagy szám. Ha kamuzni akarnék, akkor a valóságnál sokkal szimpatikusabbnak festeném le magam. Nem csak az egyetemi ösztöndíjamból fektettem be, hanem máshonnan is csurrant cseppent, a ballagásomra rengeteg rokonom eljött, akik jó kis pénzeket adtak, meg a szüleimtől is kaptam néha-néha csak úgy.
2017. nov. 24. 14:54
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezekszerint ki estel a férfi szerepkorbol....
2017. nov. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A legrosszabb ***** válasza:

Még idézőjelben sem helyes szerintem az "életművész" jelző rád. Én inkább magánzónak mondanálak, ami azt jelenti, hogy tulajdonképpen alig csinálsz valamit, majdhogynem szinte semmit, s közben durván gyarapszik a vagyonod. Jut időd minden másra a heti maximum 2-3 órányi "munka" mellett. Kötve hiszem, hogy ez az életmód visszatetszést keltene a nőkben.


Legalábbis nem sújt téged a hendikep, hogy heti 60-70 órát kell bent robotolj egy ipari rabgazdaságban, mint ahogy például nekem is...

2017. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!