Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eljön valaha egyszer a jövőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljön valaha egyszer a jövőben megint az az idő, amikor a nők újra fel fognak nézni a férfiakra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ebben nekünk férfiaknak is jelentős szerepünk van, hogy ezt elérjük, manapság összességében sajnos nem ezt látom. Valahogy megváltozott az élet, ebben a hatalmas liberális világban teljesen elmosódtak a nemi szerepek és erről szerintem mindkét nem egyaránt tehet. A nők elférfiasodtak, a férfiak elnőiesedtek. A nők hatalmat szeretnének, a férfiak biztonságot. Régen ez fordítva volt. Azt is észrevettem, hogy ha egy nőnek esélye van a hatalmával visszaélni egy munkahelyen vagy akár egy kapcsolatban, azt a végletekig ki is használja. Az utóbbi munkahelyeimen vagy elnyomni szerettek volna a nő főnökeim és munkatársaim vagy lefeküdni velem. A lényeg az volt, hogy a saját céljaik, vágyaik ki legyenek elégítve, az, hogy én mit érzek nem számított. Szerintetek visszajöhet még az a világ, amikor a férfit tisztelet övezte és a nők fel tudtak nézni rájuk? Lesz még ilyen valaha vagy ilyenről már kár is elmélkedni? 34/F

2019. ápr. 6. 12:11
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
26%

Nyilván ez a korszellem, de az ősi értékek nem véletlenül ősiek, és a természetet lehet ugyan erőszakkal emberi akarattal befolyásolni, de előbb utóbb "utat tör a természet"..


Magyarul, lehet én is karakán nő vagyok, voltam, egoizmussal stb, de ha olyan pasival akadtam össze akire nem is tudtam felnézni, sajnos az a tisztelet elmaradását és a kiszeretést eredményezte.

Magyarul, végső soron olyant választottam akire fel lehet nézni... mert jogok ide vagy oda, munka ide vagy oda, de végső soron az ösztön diktálja mi kell nekem, és nem a józan (???) ész...

2019. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%

A barátnője most is felnéz arra a férfire, akit szeret.


A különbség csak annyi, hogy manapság nekünk férfiaknak kicsit többet kell tenni azért, hogy felnézzenek ránk, nem elég férfinek születni. Le kell valamit tenni az asztalra, IQ-t, EQ-t, sikert, bármit.

2019. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
#1 A második videót láttam, pontosabban az egész dokumentumfilmet. Itt a szőke csaj épp szakítás után van, azért van ennyire szétcsúszva... Én személy szerint sajnáltam, amikor először láttam.
2019. ápr. 6. 12:22
 5/58 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy kérdező, te felnézel mi sem idős emberre pusztán azért, mert megélt mondjuk 65-70 évet?



Mert akkoriban, mikor a lányokat úgy nevelték, hogy a férfi valami csoda, akinek alanyi jogon jár az elismerés, akkor a fiukat meg úgy, hogy minden feltétel nélkül tisztelniük kell az idősebb embereket.


Hát tudod, én nem nézek fel a nagybátyámra, mint legidősebb férfi rokonomra, mert egy nyomorék alkoholista. 100-150 éve még ő lett volna a család tiszteletreméltó vezetője, aki mindenbe bele ugat, mert neki van igaza mint legidősebb férfinek, aki vezeti a családot.

2019. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
11%
A nők egyszerre akarnak mindent, ami a férfiaknak van, és azt, hogy a férfinak mégis több legyen. Logika, na :)
2019. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
89%
Én felnézek a vőlegényemre,amúgy nem lennék vele.De sok a nyomorult,akire nem lehet.Nekem nem kolonc kell,hanem társ.Aki csak visdzahúzna az csak legfeljebb szexre kellett.
2019. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
100%
Sámlit minden férfiÚnak!
2019. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
84%

Végre egy igazságos világban élünk, ahol az emberre az értékei alapján nézhetünk fel, nem a kora, neme, társadalmi helyzete alapján. Nincs több "nagyságos úr, kérem alássan", nincs több "mondom az uramnak" nincs több "családfői tekintély" válogatás nélkül annak is, aki nem okozott mást, csak szenvedést a családjának. Egy szép, szabad világban élünk.Aki ezzel nem tud mit kezdeni, az magán dolgozzon. Nem a világgal van baj.

Én csak olyan férfival tudok együtt lenni akire fel tudok nézni, mint emberre, és aki rám is fel tud nézni. Kölcsönös tisztelet.

N 42

2019. ápr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
24%
#9: élvezd ki ezt a jobb világot, mert a tekintetes/kényelmes urazás éppen visszatérőben van sokak nagy megelégedésére :/
2019. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!