Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » :D ha egy exed akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:D ha egy exed akivel egy hónapja szakítottál, és azóta nem beszéltél, átküld neked messengeren egy U betűt, mit csinálsz? :D

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 15:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
11%
De minek olvasgatja, és főleg minek olyan balfék, hogy oda nyom egy betűt? Lehet ezt már nem tudna kimagyarázni, és lebukna, hogy olvasgatta. Kerdezz tőle valamit. Hogy mizu? Arra már kenytelen válaszolni.
2019. ápr. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Fúha, küldött egy u betűt...

Ezen elgondolkodnék, biztos mélyebb jelentése van. Ja, nem is


Amúgy leszarnám. Mert ha valamit akarna akkor nyilván nem egy vacak u betűt küld ami nem jelent semmit, bár látom van aki képes beleképzelni nagy dolgokat.

2019. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Írtam volna neki egy Ú-t
2019. ápr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Marmint ez jelentheti azt is h You. Es h gondol ram."


Kizárt. Ez csak belemagyarázás.

2019. ápr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

#11 Szakítás után néha rátör az emberre a vágy a másik után, ez nem azt jelenti, hogy újra akarja kezdeni. Én is volt hogy olvastam már miket írtunk, mert hiányzott.


Biztos csak véletlen beleütött, magyarázkodni, újra elkezdeni beszélgetni nem akart.



Köszönöm a válaszokat. :)

2019. ápr. 6. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!