Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi csak szexet akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Ha egy pasi csak szexelne, akkor a nő csinálhat bármit a pasinak csak arra fog kelleni?

Olvastam, hogy igazából minden pasi csak azt akarja az elején, aztán ha a nő "bizonyít" több is kisülhet belőle. Mik a tapasztalataitok?


2018. jún. 9. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig működik, amíg nem talál egy számára jobb csajt nálad. Aztán ne sírj, ha azonnal dob.
2018. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom hol olvastál ilyet de azt tanácsolom, hogy ne menj fel többet erre a weboldalra ha meg újság volt akkor gyújtsd fel.


"Ha egy pasi csak szexelne, akkor a nő csinálhat bármit a pasinak csak arra fog kelleni?"


Ezt igazából nem lehet megválaszolni. Ez nagyban függ az illető személytől és személyektől.


"Olvastam, hogy igazából minden pasi csak azt akarja az elején"


Nagyon nem! Mivel számomra például fontos egy nő személyisége és természete és, ha ez nem vonzó számomra akkor nem akarok vele szexelni sem. Alapból miféle baromság az, hogy bizonyítani kellene bármit is?

2018. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi már egy pár voltunk, amikor lefeküdtünk egymással. Addigra már szerelmesek is voltunk, szóval nem minden esetben igaz.
2018. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Amit olvastál az egy baromság. Pár idióta írt egy megfogalmazást és a többi 10 millió hülye el is hiszi.


2 féle ember van, vagy csak azt akarja az elejétől fogva vagy többet.


De! bármi megtörténhet. Ha amúgy természetre, és emberileg nem vagy neki szimpatikus és az esete akkor tehetsz bármit.

Ha többe is van benned akkor lehet, hogy akar komolyabba

2018. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem attol fugg, ogy mit olvastal. De ha valaki kozli veled, hogy csak ennyit akar toled, akkor az ennyi, ne erolkodj.
2018. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%

Minden pasi arra menne?

Például, itt vagyok én, képtelen lennék lefeküdni egy nővel, ha az nem kölcsönös szerelemből történik, és szerintem még x hónap párkapcsolat után is korainak érezném.

2018. jún. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező ne alapozz semmit az itteni válaszokra. Televan kocka élettelen férfival meg megkeseredett nővel. Nem mérvadó a válaszuk, ugyanis hangoztatják itt, hogy "ah én szerelem nélkül nem tudnék lefeküdni egy lánnyal" - nem hát mert még életében nem volt nővel. Most az ilyenen válaszban mennyi élettapasztalat van?
2018. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!