Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés
a mostani barátomat az egyik jó barátnőmön keresztül ismertem meg. pár hónap után egy vitánál derült ki, hogy ők régen ( kb 6 éve) randiztak és a barátomnak külsőre mindig is bejött a barátnőm, csak a “természete” miatt nem járna vele azt mondta a barátom
2019. ápr. 7. 00:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem, ez baromság. Azon is kiakadnál, ha mondjuk 15 éve az eladó lányt tartotta volna szépnek a barátod akinél megvetted a kenyeret?
2019. ápr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%
Ha hisztizni akarsz, akkor arra minden jogos. Ha érett felnőtt vagy, akkor nem jogos. Egyáltalán mi az, hogy kiderült? Titkolták vagy mi? Úgy kellett volna eléd állniuk, hogy ők randiztak, amúgy veled mizu?
2019. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a jó barátnőd aki által meg ismerted a párodat milyen tipusú nő hűséges vagy csalfa avagy egyenes és normális lány-e. Mert ha nem kell miatta aggodnod hogy vetélytársad lehet akkor felesleges ezen kiakadni szerintem.
2019. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha korábban nem tudtad kivel randizott a barátnőd, akkor az nem is a barátnőd. Más levetett alsógatyájával nem foglalkoznék.
2019. ápr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs miért kiakadnod...

30/nő

2019. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nyilván.ezek nem őszinte kapcsolatok.

felszines bunkó emberekkel vagy körbevéve.

2019. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!