Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyerekkorom óta magamba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkorom óta magamba fordulós vagyok rosszul érzem magam emberek között, ez miatt nem volt csajom se, mert rettegek tőlük. Ez milyen betegség lehet?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 7. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. ápr. 7. 16:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Introventált személyiség vagy/lehetsz.
2019. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az introvertáltság önmagában még nem betegség és nem zárja ki a párkapcsolatot. Szerintem szociális fóbiád van. De ez csak tipp. Diagnosztizálni csak pszichomókusnak van joga.


Személyes véleményem, hogy ne ugorj rögtön terápiába. Van, hogy az ilyen problémákat egyszerű dolgok oldják fel, amiket amúgy a pszichológus is lehet, hogy javasolna első körben. Például környezet változás. Tiszta lappal indulás. Lehet, hogy már kiforrott és kellemes személyiség vagy, de még mindig azok között mozogsz, akik a kamasz éned miatt lenéznek. Vagy első munkahelyeden vagy még, ahol pályakezdőként talán nehezebben indult az élet és a munkatársaid még mindig nem kezelnek egyenlő félként. Szerintem sokat számít a környezet. Ha mérgező a környezet, akkor váltani kell. Mindegy, hogy a te hibádból az, vagy másé, azon senki sem nyer, ha szenvedsz.

2019. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!