Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én már nagyon szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én már nagyon szeretnék babát, de ő még nem annyira. Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Most lesz egy éve, hogy együtt vagyunk de már 5-6 éve ismerjük egymást. Már a kapcsolatunk elején sokat beszéltünk a gyerekről, csak olyanokat, hogy mindketten szeretnénk majd meg hogy nem akarunk vele túl sokat, éveket várni de már nem is igazán beszélünk róla. Tavaly Azt mondta, hogy az éven szeretne belevágni de eddig még csak szó sincs róla. Ő már nem mondja magától, én meg nem akarok folyton erről beszélni pedig nem telik el nap, hogy ne jutna eszembe vagy százszor. Nagyritkán megemlítem azért... Egyébként a kapcsolatunk jó. Egyikünk se hibátlan de jól megvagyunk. Együtt élünk saját házban, dolgozunk, nem kell nélkülöznünk. Igaz luxuskörülményeket nem tudnánk biztosítani a gyereknek de mégis mindent meg tudnánk adni neki amire szüksége van. Én egyáltalán nem látom az akadályát. Mindkettőnk családja is támogat minket, várják az unokát. Na de azért ők se viszik túlzásba, csak időnként utalnak rá, hogy jó lenne. Már csak rajta múlik, viszont én már egyre türelmetlenebb vagyok, már csak azért is mert az exemmel szerettük volna de mire oda jutottunk volna, addigra tönkrement a kapcsolatunk. 22 és 29 évesek vagyunk.


Végső soron úgyis csak a további várakozás marad mert úgysem tudok mást tenni. De mégis mit lehetne, hogy nekem is elviselhetőbb legyen?


2019. ápr. 10. 09:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Azt gondolom, hogy még elég kevés ideje jártok. Szerintem nyugodtan várj még vele.

Amikor megkérdezed tőle, akkor mit mond?

2019. ápr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Egy durván egy éves kapcsolatba 22 évesen gyereket akar szülni...beszărás. Hát ez a gyerek sem egy boldog, teljes családban fog felnőni.
2019. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt vesszük alapul, hogy az előző kapcsolatodba is szültél volna, de szerencsére idejében ment tönkre a kapcsolatotok. Képzeld el, ha ragaszkodsz hozzá és most ott állsz egyedülálló anyaként.

Nem hajt a tatár, elhiszem, hogy szeretnéd, meg dolgozik benned az anyai ösztön, de csak úgy vállaljatok gyereket, ha mindketten 100%osan akarjátok, és biztosak vagytok a kapcsolatotokban.Nem fog később számítani az az egy, 1,5 év később, de ha rosszul sül el a dolog, hosszútávú következményei lesznek.

Vegyetek egy kiskutyát addig, lásd mennyire számíthatsz a párodra ha nevelésről, kaki feltakarításról, sétáltatásról, kötelezettségekről van szó. Te is lekötöd magad egy kis időre, nem ezen kattogsz, és a kapcsolatotokról is jó képet ad a tapasztalat.

2019. ápr. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon izzik odalenn? Lol. 22 vagy, nyugodj már le, majd 5 év múlva aggódhatsz, ha még mindig kerüli a témát.
2019. ápr. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
1 eves kapcsolatba 22 evesen az aktualis pasidnak, ahol meg a kommunikacio is nehezkes a jelek szerint, hova szeretnel gyereket?
2019. ápr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

22 vagy, egy éve sem vagytok még együtt.

A párodnak legalább több esze van.

Várjatok még vele pár évet. Alapozzátok a jövőtöket, élvezzétek az életet. Ráértek még.

2019. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha a nő 29 éves, akkor érthető már, hogy van benne egy kis türelmetlenség, ha 22 éves, akkor várjon még. Én is 23 éves nő vagyok és már egy ideje érzem magamban, hogy különös vonzalom kezd kialakulni a gyermekek láttán, miközben tiniként még idegesítettek a kölykök és képes vagyok órákig nézni és tutujgatni egy babát, de még várnom kell vele, mert a kapcsolatomnak is meg kell érnie rá.
2019. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
20 évesen már én ks akartam,8 évig voltunk együtt de ő nem akart.Jobb is mert most új kapcsolatom van ,ahol 3 évet vártunk és most jön a baba.
2019. ápr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
22 évesen milt dolgozol, amivel ilyen elégedett vagy, rs amire el lehet menni GYED-re?
2019. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát ezaz 22 éves vagy csak....saját ház jó munka jó körülmények valaki nagyon jól keres...


És az előző pároddal is terveztétek a babát? Akkro hány éves voltál 18?

2019. ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!