Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy nem szabadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy nem szabadna megengedni az ilyen igazságtalan materiális elvárásokat, mint saját lakás, autó?

Figyelt kérdés

Engem férfiként eléggé zavar az, hogy egy nő nem a férfi személyét nézi hanem, hogy mit tett le az asztalra és mit tud felmutatni. Nekem van saját lakásom, de ha egy lány azzal kezdi, hogy neki alap feltétel a lakás megléte akkor már nem is tartom olyan vonzónak, mint előtte vagy, ha a havi fizetésemet nézi. Jelenleg autót nem tervezek, mert engem nem vonz a vezetés és nincs szükségem rá. Mitől lennék jobb ember, mert van autóm? Persze sorolhatnám még az olyan materiális elvárásokat, mint a diploma megléte és munka pozíció. Azért is úgy gondolom, hogy nem szabadna engedni az ilyen elvárásoknak, mert másokat sérthet. Szerintem, ha van ilyen ismerősötök, akinek olyan elvárásai vannak, amik nem tartoznak bele az igaz szeretetbe, kedvességbe, odaadásba és emberségbe, és mellé ez zavar titeket benne, akkor nyugodtan beszélgessetek erről, hogy jobb belátásra térüljenek!

Persze a férfiak között is vannak hasonló esetek, csak mivel a nők vonzanak, ezért nem tudok túl sokat mondani a férfi oldalról.


2019. ápr. 12. 21:00
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem aztán mindenki azt vár el, amit akar, legfeljebb nem jövök össze vele, ha nagyon felszínesnek látom.
2019. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
Igen, de ez a mindenki azt vár el amit akar mondat is zöld utat enged a felszínességnek, amire szerintem nemet kell mondani! Én megtapasztaltam milyen érzés az, hogy azt éreztetik velem, hogy akkor érek valamit, hogyha van valamim, ez embereket sért és ezért is önbizalomhiányos csomó ember. Személy szerint én ezért nem hiszek a teljes szólásszabadságra, jelenleg ezt még jobban szabályozni kéne és majd később fog az ember megérni a teljes szólásszabadságra.
2019. ápr. 12. 21:09
 3/58 anonim ***** válasza:
100%

Azok a férfiak, akiknek ez a gondjuk, általában nem a "hétköznapi" lányok között keresgélnek, hanem magas elvárásokkal rendelkeznek a hölgyek küllemét tekintve, ezek a hölgyek viszont szintén magas elvárásokkal rendelkeznek...

Érdekes módon én egy olyan fiút sem ismerek, akinek ez lenne a gondja, igaz az én ismerőseimet nem csak a kinézet, hanem az intelligencia és a belső értékek is érdeklik és nem baj, ha a lány esetlen nem topmodell...

2019. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek joga van elvárni, amit csak akar, hogy lehetne már ezt büntetni?

Ha nem tetszik, mész tovább, majd talál olyat, aki biztosítja neki.

2019. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
83%
Te mentálisan defektes vagy. Tévesen értelmezel dolgokat, és fel sem fogod. Felőlem lehetne 20 lakásod, akkor sem kellenél, mert idióta vagy. Nincs benned semmi, ami egy nő számára vonzó lehet, és lövésed sincs arról sem, hogy mi vonzza a nőket, és miért. Marha egyszerű lehúzni a redőnyt az agyadban, és szajkózni a baromságaid, hogy a nőknek lakás, meg kocsi kell, de talán többre mennél, ha egyszer az életben megpróbálnád használni azt a bogyó agyad gondolkozásra is, és utánaolvasni, hogy mi, és miért kell a nőknek. Mert itt ezekkel a kérdésekkel, kijelentésekkel csak a saját idiotizmusod plakátolod ki.
2019. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem azt, hogy eltartott anyuci pici fia akarna önmagukat önállóan eltartó nőkkel összejönni, és nem tetszik, ha nem sikerül?
2019. ápr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem unod minden nap megkérdezni?


Mindenki azt vár el, amit akar.

Nyilván te nem, mert neked sincsenek a felsoroltak.

Másokat nem sért az én vagy másvalaki elvárása, már ne is haragudj. Ha mégis, a legkevésbé sem érdekel.


Milyen alapon mondod meg az embereknek, hogy hogyan gondolkozzanak, mi legyen nekik fontos? Rosszabb vagy, mint egy hittérítő.


Azt keresed meg, aki neked megfelel, a többieket meg ignoráld.

2019. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

#5 Nem azt mondom, hogy az összes nő így gondolkozik, de amikor felmegyek társkeresőre és leírja azt, hogy neki fontosak a materiális dolgok, akkor onnantól kezdve elkezd taszítani. Nem tudom miért kell azt hinni, hogy általánosítom a nőket. Nem általánosítok senkit, hanem felszólalok az ilyen kellemetlen elvárások ellen, hogy ezt nem szabadna hagyni.

Nem hiszek abba, hogy megkell tanulni azt, hogy mi kell a nőnek, szerintem férfi és nő között biológiai különbségen kívűl nincsenek nagy különbségek én úgy szeretek nőkkel ismerkedni, mint férfiakkal. Baromság azt mondani, hogy megkell tanulni a nyelvükön beszélni. 21. századba szerintem a nemi egyenlőségen kéne, hogy legyen hangsúly.


#6 Úgy látszik nem tudsz szöveget értelmezni leírtam, hogy van lakásom és sajnos a szüleim már nem élnek.

2019. ápr. 12. 21:33
 9/58 anonim ***** válasza:
Tényleg azt vár el mindenki, amit akar. Ha talál valakit, akinek ez megfelel, egészségükre. Azzal, hogy pl. ne rajta élősködj és ne nyomorba vállaljatok családot, még egyet is értek.
2019. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:

"Milyen alapon mondod meg az embereknek, hogy hogyan gondolkozzanak, mi legyen nekik fontos?"


Ha valaki úgy gondolkozik, hogy azzal a gondolatával árt bizonyos csoportnak, akkor hagyj legyen már beleszólásom ebbe és hagyj fejtsem már ki a véleményemet. Azzal Semmi bajom nincs, hogyha valaki úgy gondolkozik, hogy nem árt a másiknak és nem becsmérel másokat.

2019. ápr. 12. 21:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!