Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy jóval idősebb +20 korkülön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy jóval idősebb +20 korkülönbség férfi akarhat komolyan, élethosszig kapcsolatot egy ennyivel fiatalbb nővel?

Figyelt kérdés
Főleg úgy,hogy a féri már elvált és vannak felnőtt gyerekek. Vonzódik a nőhöz ,nem csak testileg,érzelmileg is,Jól kijönnek egymással. Viszont a nő kb azonos korú mint a legidősebb fia. A nő 25 a férfi 45..
2019. ápr. 13. 13:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Te jársz rosszabbul, nem ő. Hogy viseled majd, ha impotens lesz, nagyotthalló, és egész nap alszik, miközben te pl kirándulnál a gyerekekkel a jó időben, őt meg semmire se lehet majd rávenni? Kibírod majd szex nélkül is, pont akkor, amikor egy nőnek a legjobb, 40 körül?
2019. ápr. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az összes kapcsolatomban meg volt ez a 20+ év a pasik javára. 18 evesen 40 éves pasim volt, most 30 evesen 52 éves szeretőm van. De soha nem tudtam volna velük hosszú távú kapcsolatot elkepzelni. Tudom, hogy most nagy a szerelem nálatok, ez jo esetben eltart pár évig, de hidd el nekem, hogy az eletkorotokbol adodoan nem ugyanazt akarjátok az elettől. Mit gondolsz, 10 ev mulva, amikor te még szornyen fiatal leszel, vonzó lesz szamodra egy 55 éves férfi? És igen, lehet hogy a cerkával is lesznek gondok addigra. Gondolj még messzebb. A ferfiak korabban halnak. Akarsz mondjuk 40 évesen magadra maradni két három akarmennyi kiskamasz gyerekkel? Azt javaslom, élvezd ki most vele a dolgot, de ne köteleződj el!!!!
2019. ápr. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!