Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért baj ha én/F/ a vad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért baj ha én/F/ a vad szexet szeretem? A nők mért nem akarják?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez alatt azt érted, hogy nem érdekel téged, hogy jó-e a partnerednek vagy még fájdalmat is okozol neki, akkor nem kell csodálkozni rajta, ha nem akarják.

A kérdésed alapján erre tudok csak gondolni.

2019. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a vad szexet, de csak ha közben fullra figyel rám a párom.
2019. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a vad szexszel, azon kívül, hogy ha egy férfi vadul, az neki a legritkább esetben fáj csak. Nekem, mint nőnek viszont, nagyon könnyű fájdalmat okozni, és bár a vadulást, szenvedélyt szeretem, a fájdalomra kifejezetten rosszul reagálok szex közben, szóval ha erre nincs tekintettel a partnerem, akkor inkább kerülöm vele a vad szexet. Érdemes végiggondolnod, hogy te hogyan, mennyire vagy figyelemmel a párodra szex közben, ha ennyire elutasítják ezt a dolgot. Én is jobban preferálom a nyugalmasabb szexet azért, hangulat kell hozzá, hogy vadulni akarjak, de ha te olyan nőkkel jössz össze, akiknek a hangulat is kevés ehhez, akkor azért nehéz pozitív élményeket okoznod nekik.
2019. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ész nélkül, ha csinálod senkinek se jó. Ott is vannak a szabályok, amit együtt állítatok fel. A másik, hogy a nők többsége nem szereti az agressziót, úgy a szexben sem birod rájuk erőszakolni. Olyat kell találj, akinek szintén az ilyesmi tetszik..
2019. ápr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szexben lelohaszt, ha durva a másik, emberileg meg nem szimpatikus.
2019. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdés ez mit takar nálad. Ha előjáték nélkül szárazon tövig az nálam eleve nem menne. Ha csak arról van szó hogy szereted dominálni a párod,lefogni,akár finoman fojtani az nálam belefér. De csak komoly előjáték után és csak előre lefektetett határokig. Tudni kell meddig játék és honnantól agresszió.
2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon gázosak ezek a válaszok. A vad szex mióta jelenti azt, hogy rommá vernek az ágyban? A vad szex szenvedélytől izzó, élénk, amikor mozogsz közben, leborul az éjjeli lámpa, arrébb megy az ágy, amikor nyögtök és sikítoztok... talán nektek még nem volt ilyenben részetek? Bár kevés fickó van, aki képes ilyesmire úgy, hogy mindkét félnek jó legyen és kevés nő van, aki egyáltalán valami pluszt tud nyújtani az ágyban a sima "fekszek és csinálj velem amit akarsz"-on kívül...
2019. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!