Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki a szeretőjének segít lakást venni, vagy vesz neki egyet?

Figyelt kérdés

Nekem minden álmom az lenne,hogy az az 1szobás lakás amiben élek albérlőként valahogy az enyém legyen.Csak ezt sajnos nem tudom megoldani a fizetésemből.Szeretek egyedül élni,nem hiányzik a párkapcsolat,viszont olyasmit el tudnék képzelni egy 50-es férfivel,hogy a szex mellett kialakítanánk egy erős baráti viszonyt,és segítene nekem ebben.

Ha társkeresőn keresgélnék ,nem tudom hogyan kellene ezt feltüntetni,mert ez egy kicsit valahol lehet ribisnek tűnik első látásra,viszont én úgy gondolom hogy semmi kivetnivaló nincs ebben.


2019. ápr. 14. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A puncs.hu-n keresgélj.
2019. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Sugár daddynak hívják, és nem feltétlen ízlésének való férfit fogsz találni.
2019. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
56%
Magyarul qrva szeretnél lenni, csak mindig ugyanazzal a kuncsafttal.
2019. ápr. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%

Legyen a lakás ára 20 millió.

Egy (nem luxus) k-rva órabére 15-20 ezer ft. Legyen 20. Tehát 1000 óra alatt jönne össze a pénz(adózás nélkül ugye). Számoljunk heti 10 óra együttléttel. Két hét alatt meg is van a kívánt összeg.

2019. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
*két év
2019. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
és szerinted lesz olyan hülye, hogy a nevedre is íratja..? addig lakhatsz ott amíg meg nem unja a szétkefélt puncidat, aztán repülsz és jöhet a friss husi.
2019. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ez miatt nem gondolom qvának magam.Senkinek nem ártanék ezzel,mivel nincs kapcsolatom,és gyereket se szeretnék,és nem akarok ráakaszkodni senkire sem.
2019. ápr. 14. 11:58
 8/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Biztos találsz magadnak egy Lőrincet, aki kínjában nem tudja hová invesztálni a millióit, nincs kétségem efelől.
2019. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%

Te csajszi. Egy ilyen lakás legalább 12-15 millió még vidéken is.


Azért cserébe mit tudsz nyújtani? Mert ennyi pénzből a legjobb csajokat lehet megvenni elég sok menetre.

2019. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

semmi gond nincs azzal, hogy áruba bocsájtod a testedet. nekem legalábbis nem, a te életed azt csinálsz amit akarsz. de ahhoz amit szeretnél két dolog kell:

- fullos nő legyél, tökéletes testtel, az az igazi 10/10-es kategória

- és ezzel függ össze a másik dolog, csak ilyen nőknek fog venni lakást egy olyan pasi aki tényleg a felső tízezerbe tartozik.

ha egy átlagos nő vagy akkor felejtsd el. senki nem fog 20 milliót fizetni neked azért, hogy néha megdughasson.. legfeljebb olyat próbálhatnál meg hogy keresel egy főbérlőt és felajánlasz neki heti 1 szexet ha elengedi a bérleti díjat. de fennáll a veszélye, hogyha megun akkor mész az utcára

2019. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!