Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki a szeretőjének segít lakást venni, vagy vesz neki egyet?

Figyelt kérdés

Nekem minden álmom az lenne,hogy az az 1szobás lakás amiben élek albérlőként valahogy az enyém legyen.Csak ezt sajnos nem tudom megoldani a fizetésemből.Szeretek egyedül élni,nem hiányzik a párkapcsolat,viszont olyasmit el tudnék képzelni egy 50-es férfivel,hogy a szex mellett kialakítanánk egy erős baráti viszonyt,és segítene nekem ebben.

Ha társkeresőn keresgélnék ,nem tudom hogyan kellene ezt feltüntetni,mert ez egy kicsit valahol lehet ribisnek tűnik első látásra,viszont én úgy gondolom hogy semmi kivetnivaló nincs ebben.


2019. ápr. 14. 11:42
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell 10per 10-nek lennem kategóriában.Biztos hogy van olyan egyszerű férfi,aki kinézetre nem Don Huán,meg nem is ez a cél,meg nem is érdekel,jóval fontosabb az hogy normális legyen,meg barátságos,meg pozitív életszemléletű.
2019. ápr. 14. 12:21
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

Létezhet. Egyszer puncson ajánlott fel nekem valaki ilyesmit, nyilván nem tudom mennyire gondolta komolyan mert nem mentem bele, csak kíváncsiságból regisztráltam oda

:)

2019. ápr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

"Ez miatt nem gondolom qvának magam.Senkinek nem ártanék ezzel,mivel nincs kapcsolatom,és gyereket se szeretnék,és nem akarok ráakaszkodni senkire sem."

Aki anyagi javakért szexel, az bizony qrva. Nem ártanál senkinek, ahogy más qrvák sem ártanak. Hogy van-e benne kivetnivaló, arról biztosan megoszlanak a vélemények, de a qrva az bizony qrva.

2019. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%

Hacsak nem szülsz neki, nem vesz lakást, de akkor is a gyerek nevére. Lakni lakhatsz a kis garzonjában amíg vele vagy de Mo-n nagyon extra és ritka ajándék az ingatlan.

A férfiak nem hülyék.

2019. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Igen. Van ilyen ám boven.
2019. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Debreczeni Zitának római parti luxus 2 szobás lakást és Audi A4 coupet vásárolt Kedvenc Ferenc.

Létezik ilyen de nehez megtalálni

2019. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%
"Amikor Debreczeni Zita megmutatta lakásukat az Otthon fotósának, valószínűleg még csak nem is sejtette, hogy hamarosan már nem azok között a falak között tölti napjait. Hiszen sosem volt titok, hogy a lakás gazdag párja tulajdona, és ha vége a kapcsolatnak, bizony mennie kell."
2019. ápr. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Tudom hogy közismert celebek között létezik ilyen,de nem vagyok Debreceni Zita,se ilyen kaliberű nő,akik lehúzzák a pasit mialatt együtt vannak.

Tartom magam az álláspontomhoz,amit kifejtettem pár mondatban.

2019. ápr. 14. 13:25
 19/23 anonim ***** válasza:
nem nehéz ilyen balekot találni, de ne hangoztasd az elő randiknál
2019. ápr. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Pedig azért érdemes lenne úgy kinezned mint annak a csajnak.
2019. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!