Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki a szeretőjének segít lakást venni, vagy vesz neki egyet?

Figyelt kérdés

Nekem minden álmom az lenne,hogy az az 1szobás lakás amiben élek albérlőként valahogy az enyém legyen.Csak ezt sajnos nem tudom megoldani a fizetésemből.Szeretek egyedül élni,nem hiányzik a párkapcsolat,viszont olyasmit el tudnék képzelni egy 50-es férfivel,hogy a szex mellett kialakítanánk egy erős baráti viszonyt,és segítene nekem ebben.

Ha társkeresőn keresgélnék ,nem tudom hogyan kellene ezt feltüntetni,mert ez egy kicsit valahol lehet ribisnek tűnik első látásra,viszont én úgy gondolom hogy semmi kivetnivaló nincs ebben.


2019. ápr. 14. 11:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

"Tudom hogy közismert celebek között létezik ilyen,de nem vagyok Debreceni Zita,se ilyen kaliberű nő,akik lehúzzák a pasit mialatt együtt vannak."

Á, nem akarod lehúzni, épp csak egy lakást akarsz tőle kapni azért, hogy méltóztatsz széttenni a lábad :D

2019. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ez jutott eszembe, hogy mi lenne, ha le akarná húzni 😀
2019. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Pedig valamit valamiért, senki nem vásárol szívességből 30 milliós lakást a nőjének.

Egy 3 milliós autót (ami a legolcsóbb mégis új 1000 cm3 városi kisautó), nem fogsz kapni a férfiak 95% -tól, nem pedig lakást.


-lottózz

-keres a 60 + korosztályban talán rád írat valamit

-légy hivatásos

-kezdj el dolgozni és hitel plusz családsegítő hitelekkel vegyél


Ha a Debreczeni Zita szintjét se êred el akkor mit szeretnél?

Debreczeni a lakást szakitaskor kapta az akkor újonnan épült Nánási úti lakóparkban hogy ne essen túl nagyot a valóságba, amint kilép Kedves Ferenc által kínált rózsadombi luxuslakásból. A kocsi pedig a közlekedésre szolgált, nem akart átülni egyből a BKV-ra.

2019. ápr. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!