Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi bizonyos ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi bizonyos ideig nő nélkül tengeti napjait - mulyának tekintik a nők?

Figyelt kérdés

Több mint 1 éve mióta vége lett egy hosszú kapcsolatomnak, nem éltem nővel szexuális életet.

Nem vagyok szexőrült, kapcsolataimban mindig is fontosabb volt az ölelés, csókok és összebújás, mint a szex. Voltak próbálkozások, de a nők vagy megijedtek vagy elutasítottak.


Lefoglal a munkám, és mivel egyedül élek, a ruháim mosása, főzés, takarítás az esti elfoglaltságom. Nem járok barátokkal inni, bulizni. Kicsit magányosan élek, de erre a nyárra fogadalmat tettem hogy nem a munkából fog állni a nyaram. Ki kell emelni magam ebből a magányosságból, mert rossz már egyedül.


Külsőmmel nincs gond, mindig dicsérnek a nők, de bizonyos szint után kiábrándulnak belőlem és nem akarnak még barátnak sem. Túl félénk vagyok és ez lehet taszító, más magyarázatot nem találok. Nem vagyok nagyképű, önelégült, de mégis úgy veszem észre hogy aki olyan, az sikeresebb nálam.


A nők a rosszfiúkat szeretik.


Most így végig gondolva, tényleg mulya vagyok. :)

F


2019. ápr. 14. 12:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A buta, felszínes, előítéletes nők, akik szarnak arra, hogy ki vagy, lehet mulyának fognak nézni, de tojni a fejükre, gondolom egy értelmes, jószìvű nőt szeretnél, mint minden normális ember.

Ez a jófiú, rosszfiúzás nem egy felnőttes gondolkozás, egy tinitől még ez oké, de később rálehet jönni arra, hogy a világ nem fekete fehér.

Azzal semmi gond nincs, hogyha valaki félénk, a pszichopaták kivételével mindenkiben van gátlásosság. Az a fontos, hogy a társkeresést ne tekintsük egy fajta erőnléti versenynek, hogyha valaki félénkebb ne mondhatsák rá, hogy töketlen, mulya, mert senki se érdemli meg a szégyent és a megaláztatást!

2019. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj. Van olyan lány, akinek te vagy a herceg a fehér lovon, csak még nem találkoztál vele.
2019. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Csak 1 év? Van, aki 10+ éve... :D
2019. máj. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az most a legrosszabb, hogy érdemi beszélgetésre se futja az ellenkező nemmel. Pedig emberek között vagyok nap mint nap, a munkám nagyon adná az alkalmat rá és mégsem.
2019. máj. 25. 07:45
 15/16 anonim ***** válasza:
A nők a kemény csávókat szeretik , akik az utakat javítják és durran a bicepszük .. ez van.
2019. máj. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
5: Miért, neked mi lenne a fontos? 20 év múlva is minden hétvégén utazgatni? Traveladdict meg túramánia? Milyen egyedi.......
2019. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!