Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fonokkel valo viszony ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fonokkel valo viszony ki szerint mi?

Figyelt kérdés
minden esetben artalmas?

2019. ápr. 14. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Etikailag igen, sok helyen "szabályzatba" foglalják. Másrészt, általában a főnöknek csak ingyen lyuk vagy, hiszen mindenki, aki beosztottja, azt szeretné, ha előléptetnék, jutalomban részesüljön stb ezért páran bármit megtennének. És ezt a főnök tudja jól.

Van családja?

2019. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy dolog, hogy a főnököd. Ettől függetlenül érdekelheted, ez a lehetőség is fennáll. Amíg nem ismered meg, mint embert, addig persze légy óvatos. Meg amíg nem érzed, hogy komolyan vesz, próbáld diszkréten kezelni. Veszélyesek is lehetnek az ilyen viszonyok. Könnyen pletykák céltáblájává válhatsz.
2019. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem ha házasok vagytok

Azert ártalmas általában mert ez kihat a munkára (lehet nem vagy olyan jo a munkahelyen nem elég jo a kepzetseged de te kapsz minden előnyt jot stb más meg aki meg szakad az meg le van tojva...)

+ ha szakítotok akkor mi van? Lehet ki leszel rúgva...

2019. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem izgalmas és nem ártotok vele senkinek csak ne tudja meg senki, mert abból pletyka lesz.

Egyébként attól is függ mekkora a cég, mennyire vagy kontaktba vele nap mint nap.

2019. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
haat ..igazabol egy eve beszelgetek vele (vagyis mar ket honapja csak szoban ) akkor jott ide a meloba :") meg hogy o nem a legnagyobb fonok fonok csak alatta :) meg azert adta meg a szamat hogy irjak ra ha kesek aztan valahogy elkezdtunk belejonni ugymond .. ertem en hogy fonok meg ilyenek .. egy ideig mondta is nem kene beszeljunk mert o mar ugy erzi tobbet szeretne ..
2019. ápr. 14. 19:57
 6/6 A kérdező kommentje:
na igen azt hagytam ki az emlitesbol hogy van ket gyereke de mar felnottek meg baratnoje is van mondta .. de hogy nincsenek olyan joba jo persze kamuzni is lehet en ertem teljes mertekben :) es mondtam is neki sexre nem vagyok vevo :"D hiszitek vagy sem en tenyleg nem .. nagyon megkedveltem aztan csak azert kerdeztem erre ra mert penteken megcsokoltuk egymast .. meg szunetem van (husveti)es meg elkoszont mielott elmentem haza ugyan ugy megcsokolt ..
2019. ápr. 14. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!