Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan tudtatok barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tudtatok barátok maradni az exeteikkel?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Nem azért váltunk el, mert haragudtunk egymásra vagy bántottuk egymást, hanem mert a céljaink végül eltért egymástól. Előtte jó barátok voltunk, így visszaminősült olyasmivé...inkább haver.

32/f

2018. nov. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Sehogyan, nem is törekedtem rá.
2018. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben lehet,ha mindkét fél részéről elmúlt a szerelem.
2018. nov. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Amikor törekedtem arra hogy megmaradjon a jó viszony mindig dugás lett a vége, meg szexpartneri viszony. Ez csak tovább bonyolította a dolgokat így megszakítottam velük minden kapcsolatot hogy tovább tudjak lépni és a következő kapcsolatba tiszta lappal iduljak.
2018. nov. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugy, hogy szakitaskor lezartunk minden kapcsolatot egymassal, mindenki ment a maga utjan, a maga kis sebet feldolgozni. Aztan ahogy mult az ido, elmultak a sebek, mert elmult a szerelem is. Es amikor osszefutottunk veletlen, mar csak egy regi ismeros volt, akit hosszu ido utan jo volt ujra latni. Azota barmirol tudunk beszelgetni harag nelkul, mert nincsenek tulfutott erzelmeink egymas irant, es nem akarunk egymastol semmit.
2018. nov. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem is akartam. A múlt az múlt.
2018. nov. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
16%
Sehogy, k..va mind.
2018. nov. 20. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek egyik előttem lévő válaszolóval. Nekünk is kellett az idő feldolgozni. Szerettük egymást de sok dolog miatt végül úgy kellett döntenünk, hogy külön folytatjuk. Mivel ő mondta ki a végszót bennem nagy tüske maradt amit egy évig tartott kiszedni. Utána valahogy ismét összefonódtak útjaink. Ma is tisztelem azért amilyen ember de már nem vagyok belé szerelmes. Mindkettőnknek párkapcsolata van és támaszkodhatunk egymásra.

Talán az én esetem kissé más mert mi sosem jutottunk odaáig, hogy testiség legyen köztünk. Ezért valószínűleg könnyebb volt átfordítani barátságba.

2018. nov. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Senkitől nem haraggal vàltam el.

Ha talàlkozunk, megkérdezzük egymàstól ki hogy van, és megyünk tovàbb.

A gyerekem apjával meg evidens, hogy beszélünk.

2018. nov. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem is akarok. Egy 25 evvel ezelotti baratommal maradtam "barát" pár evig aztan együtt is aludtunk olykor....
2018. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!