Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy békíthetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy békíthetném őt meg?

Figyelt kérdés
Az történt hogy 1 èv utàn megcsaltam a páromat az akkori legjobb baràtnőjével. Tudom hogy el fogtok ìtèlni és egy fèreg vagyok énis tudom.. de ràjöttem hogy én nem tudok az exem nélkül èlni és vissza csinàlnàm ha lehetne.. ő viszont nem békül pedig anno nagyon szeretett engem.. bàrhogy könyörgök neki az arcomba röhög.. de én szeretem.. hogy békíthetném őt meg26(F)
2019. ápr. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi, remélem ilyen határozott is marad. Te meg tanulsz az esetből, hogy aki szeret, azt ne támadd hátba. Majd a legközelebbi kapcsolatodban akár hűséges is lehetsz.
2019. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és úgy sem bízna meg benned ezután, tehát amit tehetsz, hogy békén hagyod.
2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet helyrehozni.
2019. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így jártál. :)
2019. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A barátnőjét talán visszafogadta? Nem hiszem...
2019. ápr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!