Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan békíthetném meg?

Figyelt kérdés
Hirtelen haragú vagyok,ő pedig nehezen engedő.Nem bírja a veszekedéseket,mert ugye azt ki bírja,én sem.De van,hogy előfordul sajnos,mostanában sűrűbben.Az hozzátartozik az ügyhöz,hogy heti rendszerességgel tudunk csak találkozni.Én egyre feszültebb vagyok,sokkal több időt szeretnék vele tölteni,és ez még sajnos nem kivitelezhető.Szóval ne gyertek olyan tanácsokkal,hogy szakítsunk,mert eszem ágában sincs.Bár ő már azt fontolgatja.:( Én többet lennék vele,ő a civakodásoktól fél.De mikor már lenyugszom,ő kezdi el,hogyan maradjak higgadt?Sokat beszélünk üzenetben,ettől nem lehet a sok nézeteltérés?

2013. okt. 26. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

keress egy indiait, kötözd ki egy vasrácshoz, tépd ki a szívét, őt pedig dobd le egy lávatóba.


KALIMAAAAA!!

2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A félelmét szüntesd meg.
2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Már régen olvastam ilyen furcsa magyarázatot. Csak bennem volt végig olyan érzés, hogy hiányzik valami a mondatokból és úgy az egész szövegből?

Mindegy is, feleslegesek itt a tiszteletkörök, ennek annyi, halálra van ítélve a kapcsolat. Beszéljétek meg egymás között és zárjátok le méltósággal.

2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tehát ne szóljak semmi,és akkor megszűnik a félelme?

Utolsó:Mégis mire gondolsz,hogy hiányzik a szövegből valami?

2013. okt. 26. 16:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem érzi biztonságban magát az embered.
2013. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék,hogy ne érezze így magát?
2013. okt. 26. 17:13
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne akard megfojtani :) Ha magától nem hiányzol neki,és heti egy alkalom tökéletesen elég neki Rád,akkor valószínűleg mások az igényeitek ilyen téren,és már most kiütköznek. Én is próbáltam megmenteni,de felesleges erőltetni...
2013. okt. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Biztosítsd, hogy te vagy neki, és nem fog elveszteni, és nem hagyod magad elcsábítani a távolság ellenére sem. Neked kell ismerned az illetőt, és az Ő nyelvén kommunikálni.
2013. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(7) Szerintem pont azért van kibukva, mert heti 1 alkalom az nagyon kevés.
2013. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

17:16:Épp ez az,hogy nem mások az igényeink,csak ő tart tőlem,mert lobbanékony természetű vagyok sajnos,és ha valami nem tetszik,azt megmondom.Ebben mindenképpen szeretnék változni,fokozatosan megy is,de őt sem kell félteni,mert van,hogy tesz is olyan dogokat.


Utolsó:Igen,csak ez ilyen távolból eléggé nehezen kivitelezhető.

2013. okt. 26. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!