Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alakult már itt szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakult már itt szerelem?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy elindult egy ártatlan levelezés és közben egyre több mindent megtudtak egymásról, történt képcsere aztán találkozás és szerelem.


Velem történt itt olyan, hogy írt nő, igaz nem ismerkedés szándékkal, én sem úgy álltam hozzá, de annak ellenére hogy elvileg tetszettem neki és sok mindenben egyetértettünk, mégsem lett találkozás, mert a nő annyira öntörvényű volt és kibírhatatlan.(azért kíváncsi lettem volna rá). Sajnálom hogy nem lett semmi.


Vannak itteni lovestory-k?


2019. ápr. 15. 21:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
38%
Nem hinném. Az ide író pasik erősen selejtesek, nagyon látszik rajtuk a sok mentális betegség, frusztráltság. De más netes platformon már láttam sok sikeres love-sztorit.
2019. ápr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Na, ezt a selejtes kijelentést nem kellene általánosítani! Nem vagyok mentális problémákkal küzdő frusztrált fickó...
2019. ápr. 15. 21:16
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Love story nem, de azért hónapokig elbeszélgettünk. Ha élőben is van lehetőségünk találkozni akkor talán lett volna valami...talán...


Elsőnek írom : nem érzem selejtesnek magam.

De talán nem is kéne ilyen jelzőket aggatni ismeretlen emberekre.

2019. ápr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Igen, alakult már innen szerelem.


Nő vagyok. Nem minden itteni férfi selejtes, ahogy nem minden itteni nő sem

:)

2019. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szerelem volt-e, nem tudom, de hogy rajongtunk egymásért, az tuti. Kb 8 hónapig beszélgettünk minden egyes nap itt, persze voltak kisebb szünetek néha. Az az igazság, hogy már 4. hónapja fogalmam sincs, mi van vele, de a mai napig sokat gondolok rá. Jó lenne egy másik életben újrakezdeni vagy folytatni, ami kettőnk között elkezdődött. Félek, hogy nem fogok soha hozzá hasonló lelkületű nőt találni.
2019. ápr. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Volt, ugyan régen :)
2019. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
77%
Elkezdtem többet tulajdonítani a levelezésnek, és alig vártam, hogy írjon. Ettől megijedtem, ezért befejeztem vele a levelezést. Néha még gondolok rá, ha látom egy-egy kérdés alatt.
2019. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Volt olyan, akivel normális társalgásunk volt, úgyhogy átmentünk jobb levelezős platformokra, és ott nagyon élesen váltott, és nem volt kedvem többé beszélni.
2019. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Alakult ki egy kapcsolatom, igazi szerelem volt, de bizonyos okok miatt vége lett sajnos.
2019. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Görbüljek meg, ha az én történetem nem igaz.


Itt ismerkedtem meg, egy igen előkelő, a budai várban élő lánnyal, akivel 3 évig voltunk együtt, sajna csúnya vége lett.


Az elejét csak azért írtam, mert nem csak hülye beképzelt kislányok vannak itt, s nem lehetetlen az ismerkedés sem. Bár ennek már 5 éve, akkoriban könnyebb volt, most már nem lehet ráírni senkire sem, ha mégis, akkor nagyon kétségbeejtő a helyzet.

2019. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!