Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem szereti a nyelves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szereti a nyelves csókot, szex közben igen, de napközben csak úgy nem ad nyelveset, ez normális? Ha kérem ad, de tudom, hogy nem esik jól neki. 19L

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 12:09
 1/10 Timi: ) ***** válasza:

hm,én ilyen fiúval még nem találkoztam,hogy csak alkalom adtán ad nyelves csókot.

Szerintem amikor eléggé be van indulva és olyan állapotba van,olyan kedve van,hogy szenvedélyes",akkor adja a nyelves csókot,napközben meg ha nem ad,kérd nyugodtan: )

Szerintem semmi rossz nincs benne,lehet annyira nem kedveli,csak akkor,mint fentebb írtam,ha olyan kedvében" van.

23/L

2010. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors és hasznos választ. :D
2010. júl. 5. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
gondolom, mert felizgul tőle és nem akar álló brével járkálni
2010. júl. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
eh érdekes. valószinüleg az agyában a szexel kötötte összes a nyelves csókot és így nem akar utcán felizgulni tőle. egyszer támadd le utcán nyelvessel és nézd meg hogyan sátrazik :)
2010. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én már sok ilyen pasiról hallottam. Szerintem teljesen normális, nem szeretheti mindenki ugyan azt. Amúgy régen sem volt szokás a nyelves csók, sőt, a világ bizonyos tájain most sem csinálják, nem ismerik, de ez ugyan így még a szájra pusziról is elmondható. Szóval szerintem nem egy kötelező elem, csak megszokott dolog, és a legtöbb ember szereti, de ettől még bőven van olyan, aki nem kedveli.
2010. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem normális szerintem. Nekem ebből az jön le, hogy undorodik a nyáladtól néha.

Mi lesz 10 év múlva, ha már most nincs benne szenvedély?


Kívánnia kellene, főleg a kapcsolat elején mindenhol mindent.


A felálló dolgokra meg van megoldás, szoros alsónemű a találka alatt.

2010. júl. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom sincs érte oda napközben. Ez engem néha zavar, de nincs mit tenni...
2010. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én barátom is ilyen. mondjuk engem azért nem zavar, mert nekem ő az első, és így szoktam meg. és ha néha lesmárol, csak úgy az utcán, vagy a buszon, nagyon jó érzés, mert tudom, h nagyon kíván. szexnél nálunk is van nyelves csók. 18/L
2010. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szexen kívül nálunk is csak ritkán van nyelves csók :/
2010. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát akkor bele kell törődnünk, hogy ilyenek ezek a férfiak. :D:D:D:D
2010. júl. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!