Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már olyan (nőkkel/l...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már olyan (nőkkel/lányokkal), hogy visszautasítottatok valakit elsőre, mert éppen nem akartatok kapcsolatot, de később összejöttetek vele?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy nem azért utasítottátok vissza, mert nem tetszett, hanem mert akkor tényleg nem akartatok senkit?

2019. ápr. 16. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ha valahonnan egyszer "kidobnak", miért másznál vissza? Magyarázd meg, hogy miért akarsz hülyeséget bemagyarázni magadnak?
2019. ápr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem fordult ilyen elő. Vedd figyelembe, hogy a legtöbbször, mikor az ember olyat mond, hogy "most nincs erőm kapcsolatra" az csak udvarias elutasítás.
2019. ápr. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta a lány, hogy ő nemrég szakított, és többször kihasználták már így, és nem bízik meg olyanban, akit alig ismer (egyébként tényleg nem igazán ismerjük egymást, alig beszéltünk még, amikor randira hívtam).
2019. ápr. 16. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Nincs olyan, hogy éppen nem akar valaki kapcsolatot. Olyan van, hogy nem találkozott olyan emberrel, akivel akarna. Hogyha ilyen kamu dumával ráz le valaki az annyit jelent, hogy akar majd kapcsolatot, de az biztos, hogy nem veled. Nem kapcsolatot nem akar, hanem téged.
2019. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne próbálkozz kétszer
2019. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, a férjemet. Egy 7 éves kapcsolatom ért épp véget, nem akartam beleugrani azonnal egy új kapcsolatba. Bejött minden tekintetben, csak még nem álltam készen. De kapcsolatban maradtunk, sokat beszélgettünk, és egyre inkább úgy éreztem, hogy mindig vele akarok lenni. Pár hónappal később összejöttünk, és nagyon hamar össze is költöztünk. 2,5 év után esküvő. Már 9 éve vagyunk együtt.
2019. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Igen.

Én személyem szerint, ha párkapcsolatban vagyok valakivel, azt tisztelem. A saját döntésemet, és az adott személyt is.

Volt már úgy, hogy elfásult a kapcsolat, időközben megismertem valakit, akit akkor muszály volt visszautasítanom, mert először a jelenlegi kapcsolatomat kellet lezárnom.

Ő türelmesen várt, össz vissz 2 hét volt az egész, aztan egy jo kis kapcsolat kerekedett belőle, majd a jövő tervek nem egyeztek, de csendben szakítottunk, ma is tartjuk a kapcsolatot.

2019. ápr. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!