Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már olyan veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már olyan veletek, hogy egy pasit visszautasítottatok, aztán később valamiért még is összejöttetek?

Figyelt kérdés

Randizgattam egy lánnyal, nagyon jól működött minden, de azt hiszem túl hamar elkezdett komolyan érdekelni, és írtam neki pár érzelmes hülyeséget, amiket így utólag már látok. Biztosan tetszettem neki és jól érezte magát velem, de képes voltam elrontani a túlzott közeledésemmel. Megérezte, hogy szükségem lenne rá, de mindezt túl korán.


Leakarok higgadni most, de gondolkodom rajta, hogy pár hónap vagy esetleg félév múlva újra megpróbálom, de addig nem is keresem a kapcsolatot vele.


Lehetséges ebből még kihozni valamit szerintetek ?


2018. jún. 18. 11:24
1 2
 1/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
57%
Miért akarsz olyan kapcsolatot, ahol ha önmagadat adod, nem működik a dolog?
2018. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mert ez sosem működött még nekem. Mindig akkor tudtam elérni valamit egy lánynál, ha szépen megvártam, hogy ő kezdjen el érezni valamit. Itt is csak az volt a probléma, hogy különösen tetszett ez a lány, plusz régen csajoztam, így képtelen voltam tartani magam...
2018. jún. 18. 11:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Fordított helyzetben vagyok, csak én nem ismerkedési céllal ismertem meg az én emberemet, de olyan hatással volt rám, hogy nem tudtam időben fékezni.
2018. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
66%
és akkor majd a kapcsolat alatt is visszafogod magad, nehogy `túl sok legyél` neki?
2018. jún. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Természetesen nem, de az már egy kapcsolat, teljesen más a szituáció, mint az ismerkedési fázis. A legtöbb embert egyszerűen elijesztem ezzel és ezt már megtanultam, de később, ha már kialakult valami, akkor teljesen rendben van a dolog...
2018. jún. 18. 11:51
 6/14 anonim ***** válasza:

5: Akkor most miért vagy szingli?

Ja, mert mégsincs rendben a dolog.

Hiába játszod meg magad, aki nem fogad el úgy, ahogy vagy, az később se fog. Nehogy azt hidd, hogy ha egyszer kapcsolatban vagytok, onnantól köteles a másik mindent lenyelni, ami nem tetszik neki!


Másrészt: hagyd ezt a csajt! Csak az időt vesztegeted olyanra, akivel nem illetek össze. Ez idő alatt akár össze is futhatsz olyan szeretéhes lánnyal, aki pont azt szereti benned, hogy kapaszkodsz belé.

2018. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg? Ilyennel nem nagyon találkozom...
2018. jún. 18. 12:37
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Márpedig létezik. Én is ilyen vagyok. Mikor a párommal ismerkedtünk, ő nagyon sokat irt, egyáltalán nem ijesztett el, sőt az tetszett benne, hogy nem 2 naponta dob rám egy mizut, hanem hogy tényleg érdeklem. Ha ezt a lányt komolyan érdekelnéd nem rettene el tőled.
2018. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az én esetem azért fura a kérdés kapcsán, mert én alapból nem vagyok kapaszkodós, sőt, kifejezetten zavar, ha valaki az, ez az ember meg mégis ezt hozta ki belőlem, és borzasztóan bosszantó, hogy úgy viselkedtem, amilyen viselkedést utálok. Leálltam, aztán reménykedem, hogy nem ástam el teljesen magam.
2018. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nahh ,6-os válaszoló, én eléggé szeretetéhes csajnak vallom magam, de azért engem is elrettentene pár mondat, egy néhány napos-hetes ismerkedés után. Ilyen pl.: Gyerek,házasság téma.


De lényegében kérdező, mit írtál?

2018. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!