Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nagyon nagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon nagy az egóm és ez akadályoz a kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Mindent megalázónak érzek , azt szeretem ha behódolnak , ha nem akkor megsertödök

Ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy kepzeltem, besértödök , szakitok

Nem felejtek , nem bocsajtok , nem szeretek kérni dolgokat

Parszor mikor lazitottam az elveimen es letapostam a buszkesegem , mindig megbántam nem érte meg

Utana ostoroztam magam hónapokig nehezen teszem túl magam dolgokon

nem toleralom a konkurenciat , rögtön kilépek kihivasos verseny helyzetekböl mert megalazónak érzem

Igazan karótnyelt vagyok , es magányos

42 eves nö + egy kamaszlányom van



2019. ápr. 16. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
96%

Engedd el a kapcsolatokat.

Ha neked nem megy, akkor ne erőltesd.

2019. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem változtatsz, akkor nagyon lányod se lesz, nemhogy kapcsolatod.

32/f

2019. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amúgy a gyakorin nem megalázó vadidegenektől kérni tanácsot? Akinek nagy az egója, tudni is bizonyára jobban tudja.

32/f

2019. ápr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Személyiségfejlődés.


Nyilvánvalóan a te jelenlegi személyiséged alkalmatlanná tesz partnerkapcsolatra(illetve kiegyensúlyozott emberi kapcsolatokra amikben az intimitás megélhető), ezért fejlesztened kell magad ha szeretnél harmonikus érzelmi életet élni.


Azt nagyon fontos tudatosítani, hogy ez nem valamilyen kész és szükségszerűen végleges dolog, hogy te ilyen vagy és nincs ebből kilépés.Ennek a személyiségtípusnak is, mint mindegyiknek a kialakulásának egy nevelési és össztársadalmi impulzushalmaz az oka ami már prenatális korban elkezd kondicionálódni valami felé a szülött.


Tekints a személyiségfejlődésre úgy, mint okok és okozatok összefüggéseire.Téged olyan impulzusok érhettek amiknek a jelenlegi személyiséged kialakulása az okozat.Tehát új impulzusok kellenek, amik a kívánt okozatok kialakulását támogatják.Ez mindig megkövetel egy komoly önismereti munkát.


Ezt ajánlom megnézni első lépésként:


https://www.youtube.com/watch?v=ewTo5Xj8-ik

2019. ápr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztm Te hagy a kapcsolatokat, csak tönkre tennél a hülyeségeddel mi senkit.
2019. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egóval semmi baj nincs. Nálad azért taszító, mert nincs mire. Ha a nagy egó mögött nagy eredmények, kiemelkedő személyiség van azzal semmi baj nincsen, mindenkinek tudnia kell az értékét. Te viszont sokkal többre tartod magad mint kellene, és ez senkinek nem vonzó.

De nem is ezzel van a legnagyobb baj. Hanem azzal, hogy 42 éves létedre egyszerűen egy hisztis gyerek vagy nulla érzelmi intelligenciával. Felnőtt ember nem hisztizik be. Agyilag nagyjából ott tartasz, mint egy 16 éves kislány aki most próbálgatja a szárnyait az első párkapcsolatában.

Neked nem nagy egód van, hanem arrogáns vagy és éretlen. Vagy gyökeresen változtatsz ezen, vagy soha nem lesz normális párkapcsolatod. Nagyon sokat kellene a személyiségednek fejlődnie.

2019. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!