Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A külsőm akadályoz meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm akadályoz meg a csajozásban vagy a személyiségem? 20/F

Figyelt kérdés
Üzenetben mesélek magamról.

2018. márc. 9. 18:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Sok embert simán egyszerre mindkettő
2018. márc. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól tartok engem is.
2018. márc. 9. 19:13
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
szivesen meghallgatlak
2018. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Írnál üzenetet? Mert nem tudok valamiért.
2018. márc. 9. 20:19
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy egy magabiztos típus, introvertált vagy, nincs rutinod a nőkkel való kommunikációban, nem vagy egy haverkodós típus, illetve nem szeretsz csak úgy lazán beszélgetni emberekkel, akkor a személyiséged akadályoz meg.
2018. márc. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Látatlanban is megmondom, hogy a külsőd.
2018. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy mind kettő. Valószínűleg nem egy olyan nagy partiarc, hanem visszahúzdóbb, filozofikusabb, elmélkedősebb lehetsz; aki csak az őszinte barátságokat, kapcsolatokat kedveli, ahol mindent intelligensen lehet beszélni. De ha meg nem nézel ki jól, akkor lehetsz egy vagánygyerek is, ami személyiségtípus sok csajnak biztosan bejön, de ha külsőleg nem vagy olyan esztétikus, akkor valszeg ennek annyi. Főleg, ha látszódik rajtad, hogy te se tartod túl előnyösnek a külsődet; és emiatt borongósabb is leszel, és ettől nem is lesz olyan jó a kisugárzásod.
2018. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Diavolino44 ***** válasza:
90%
Ha eleve felsz felvallalni magad egy anonim forumon, s inkabb varod azt, hogy privatba irogassanak neked.. akkor, szemelyiseggel tuti bajok vannak.
2018. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ez így is van, nagyon jól megtippeltetek engem, mint embert. Egy szót sem írtam magamról mégis nagyon jól eltalálta az utolsó. Őszinte, valódi kapcsolatokat keresek, és be is vallom, hogy nem szeretek csak úgy fecsegni akárkivel mindenről, még beszélni sem nagyon szeretek ha csak nem kérdeznek.

Csendes, visszafogott vagyok, nem a nagyszájú bulizós, bár tudom, nem csak ez a két véglet van mert az aranyközépút a legjobb, de az sem nagyon működik nálam.

A külsőm meg, hát... Nem tudom. Magamat nem szeretem értékelni mert úgyis mindenkinek más a véleménye, nem úgy látnak engem kívülről mint ahogy én látom saját magam. Ettől függetlenül biztos el lehet helyezni valamelyik polcon engem is.

2018. márc. 9. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Néha apró dolgokon múlik a siker.Vágatsz egy új hajat,veszel egy új farmert,mosolyogsz a pultos lányra,megkérdezed,hogy telik a napja.Meg kell tanulnod egyrészt foglalkozni a külsőddel,másrészt emberekkel kommunikálni.Nekem is jobban áll a rövidebb,világos haj,a smink,a mosoly,a kedvesség.Kis lépések vezetnek sikerhez.
2018. márc. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!