Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nagy része miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része miért dobja oda magát mindenféle jöttment alaknak?

Figyelt kérdés
Néha látok olyan párokat az utcán, ahol a lány tökre rendben van, csinos, jó kedélyű, élvezet rá nézni, mellette pedig kullog egy ilyen lampos, lógó gatyàjú, torzonborz, csapzott srác. Nem értem, hogy egyes lányok miért rakják ilyen alacsonyra a mércét. Gondolom a szövegük lehet ezeknek a lumpeneknek az, amit a csajok bekajàlnak, ami mögött természetesen semmi nincs, általában minden kamu. Mi a véleményetek, Ti is tapasztaltatok már hasonlót? F

2019. ápr. 17. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Mindenkinek más tetszik, más az ízlése. Mindenkinek mások az igényei is.

Én se értem, hogy egyáltalán miért kell dohányozni, elhízni, károsítani az embernek saját egészségét, mégis annyi ember van, aki így él, és mégis találnak maguknak párt.

2019. ápr. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Minden zsák megtalálja a maga foltját. Ha te így látod, akkor vagy a pasi tud többet, mint ami látszik belőle, vagy a nő mégsem akkora nagy szám, mint amennyire te gondolod (általában az utóbbi szokott igaz lenni). Általában a nőket kinézet alapján ítéljük meg, hogy "húú de jó nőőő", aztán kiderülne, ha megismernéd, hogy atávolság jól áll neki. Találkoztam már olyannal, akinek büdös volt a szája, undorító a beszéde, és tiszta kupi a lakása, hiába nézett ki jól.
2019. ápr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Akkor is valamivel bevágodott a csajnál ami azért elég nagy dolog,mert te ilyen téren ezek szerint kudarcot vallotál.Nem kell irigykedni!
2019. ápr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

Azt mibōl gondolod, hogy “magasabb mércéjū” pasi létezik, aki jobban néz ki és hūségesen kitart a barátnōje mellett? Lehet, hogy akit te “magas mércének” ítélnél az épp párhuzamosan fūz egyszerre 10 lányt és nem tud elkötelezōdni.

Gondolom most csak annyi történt, hogy elítéltél valakit a kinézete miatt. Az a te bajod, ha így felszínesen tökéletesnek ítélsz valakit, csak mert jól néz ki. A tapasztalatom, hogy jó küllemū férfiakban is nagyot lehet csalódni, tehát nem tudom te mirōl beszélsz.

2019. ápr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem volt apjuk.
2019. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Linkelj már pls két képet. Egyet egy számodra csinos csajról és egyet egy slampos fickóról, mert lehet nem ugyanarra gondolunk
2019. ápr. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Eddig az volt a bajotok, h minden nő csak az alfahímekre bukik, aki meg nem néz ki tökéletesen, azzal szóba sem áll egy nő sem. Na most akkor mi van? Az gondolom elképzelhetetlen számodra, h valakinek nem csak a külső számít egy kapcsolatban, hanem mondjuk a belső értékek is...
2019. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Most akkor alacsony a léc vagy csak az extrán jól kinézőknek jut nő? :D
2019. ápr. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
KÖNYÖRGÖM azok alatt a kérdések alatt is jelenj meg, amikor a férfiak szapulják a női nemet, mondván hogy csak "A Tökéletes Férfiaknak" lehet barátnőjük, ne csak most, amikor te hülyézed le a nőket azért mert milyen alacsony náluk a léc!!!
2019. ápr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem van egy általad leirt barátom. Főleg kutyát szoktunk sétáltatni együtt, de voltunk tegnap a vadasparkban is Budakeszin. Középiskola óta ismerjük egymást. Nem dobom magam oda minden jött-mentnek, ő csupán más státuszban van, amit külső szemlélő nem tud.
2019. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!