Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem durva hogy egy férfival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem durva hogy egy férfival szemben van egy rakat elvárás (karrier, külső, jellem, humor, mindenféle) a nőktől meg kb. annyit várnak el a férfiak hogy ne 150 kilósak legyenek és máris piacképesek?

Figyelt kérdés
2019. jan. 26. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Balázs, takarodj már
2019. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ez egyáltalán nincs így. Attól hogy te ilyen igénytelen vagy még nem minden f3rfi az.
2019. jan. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

"nőktől meg kb. annyit várnak el a férfiak hogy ne 150 kilósak legyenek és máris piacképesek?"


Ez egyáltalán nem igaz, szóval ne sarkítsd le ennyire. Tény, hogy vannak olyan férfiak akinek már az elég, ha az illető nő, de azért én bízom abban, hogy a legtöbb normális férfinél ugyanúgy elvárások azok amiket a zárójelben leírtál.

2019. jan. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Ezt te se gondoltad komolyan :)
2019. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

De unom már a napi 12 ,hülye , provokatív értelmetlen “kerdeseid”

Ezekkel mi a celod? Vagy ettől lesz orgazmusod az éjjel?

2019. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ha az ostobaság fájna sikítva ordítanál.


Neked magaddal van a legnagyobb bajod..

2019. jan. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nők felé ilyen kevés elvárást csak szexkapcsolat esetén támasztanak... vagy még ami szokott lenni, hogy ismerkedéskor "csak az a lényeg, hogy jó bőr legyen", aztán a kapcsolat alatt esik le a hályog a pasas szeméről, és akkor kezdi el felépíteni az elvárásokat. Sok esetben csak annyi a különbség, hogy a nő előre leszögezi.

- jaj, a nőm anyucikámra ne szóljon egy rossz szót sem, akkor se, ha színigaz

- végezze el az összes házimunkát

- legyen 50 évesen is feszes mellű, bombatestű még akkor is, ha én sörhasat növesztek

- ő ne menjen el barátnőzni meg bulizni, mert akkor tuti megcsal, de ha ő azért panaszkodik, mert én heti 4x megyek el a haverokkal sörözni, akkor egy hisztis k...a

- ő foglalkozzon a gyerekkel, én meg legyek ajnározva, ha heti 1 órát eljátszadozom a gyerekkel

- ne zsémbeljen és legyen cuki meg kedves akkor is, ha beteg meg ha én tapló vagyok

(szerencsére nem minden férfi ilyen)

2019. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

"A nő 150 kilónál kezdődik.", "A nő 150 kiló alatt csak karácsonyfadísz.","Igazi férfi nem játszik csontokkal.", "Nagy tormához nagy hús jár."

32/f

2019. jan. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
#8 te beteg vagy 😂😂
2019. jan. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Az a durva, hogy te idáig jutottál az ön- és emberismerettel...
2019. jan. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!