Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bolond ex nővel mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond ex nővel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Csávója van, de még mindig rám van kattanva a kis aranyos.

Napi szinten változik a világképe ahogy látom. Vagy egy utolsó senkiházi vagyok a szemében, akitől öröm volt megszabadulni, vagy a lelki társa akit örökké szeretni fog. Néha hangsúlyozza hogy mennyire büszke rá hogy "teljes mértékben továbblépett" (Nagyon látszik 😀)

Ignorálom teljes mértékben, de közös ismerősök miatt nagyritkán eljutnak hozzám a szuper érdekes gondolatai.

Tudom, hogy beteg és az ilyeneket el kell viselni, de zavar a gondolat hogy valaha szerettem "ezt". (A megnevezés helytálló embernek nem nevezném, nőnek még kevésbé)

Hogy tuyarosìtsam benne, hogy nekem ő már édeskevés és hogy ideje lenne elengednie?



2019. ápr. 17. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Megdugtad rendesen??
2019. ápr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan és ne foglalkozz vele.
2019. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Próbálom, de sajnálom szerencsétlent. Agyilag beteg, ápolásra szorul.

Muszáj voltam, ignorálni mert nem lehet rajta segìteni és engem is lehúz. De néha félek, hogy kárt tesz magában. Amolyan életképtelen fajta

2019. ápr. 17. 18:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom, téged sem érdekel ő semmilyen szinten, csak kérdést írsz ki róla. Negatív jelzőkkel illeted, mégis vele voltál anno. Pont annyira vagy egyenes, mint ő...
2019. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szerelmes vagy belé! Csak ideges vagy hogy csávója van. Csináljatok filmet magatokból, szerintem jó lenne.
2019. ápr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De tényleg amúgy. Mit foglalkozol vele? Gondolj bele, hogy ha annyira leszarnád semmi kedved nem lenne ezen agyalni.
2019. ápr. 18. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!