Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritkák a nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritkák a nagyon empatikus és érzékeny férfiak?

Figyelt kérdés
Most nem a nice guy-szindrómásokra gondolok, akik mindig a saját nyűgükre fókuszálnak, hanem azokra, akik valóban képesek ráhangolódni a másikra egy kapcsolatban, átérzik az esetleges fájdalmát, meghatódnak, ha olyan a szitu és úgy általában tekintettel vannak az emberek lelkivilágára.
2019. ápr. 18. 01:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én speciel alapjáraton ilyen típusnak tartom magam. Szeretem megélni az apróbb örömöket az életben, értékelni a jó pillanatokat, valamint az udvariasság, segítőkészség sem áll tőlem távol. Szeretek például alkalomadtán jótékonykodni, ha mással nem, legalább három-négyhavonta egy véradással.

Viszont ennek nyilván megvan az árnyoldala is: amilyen könnyen tudok örülni minden apróságnak, ugyanolyan egyszerű engem elszomorítani (neadjisten felidegesíteni) is. Ha például egy ismerősöm kicsit mogorvábban, ingerültebben bánik velem a szokásosnál, akkor képes vagyok ezen hosszú ideig rágódni, hogy vajon velem lehetett baja? És ha igen, akkor mit csinálhattam rosszul?

Ilyeneket kell elképzelni.

Valami ilyesmire gondoltál?

2019. ápr. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Van belőlük egy rakàs, rendszerint szüzek vagy nő nélkül vannak, mert senkinek sem kellenek. Sírnak is eleget, hogy a bunkó pasik milyen sikerekesek, ők meg nem.
2019. ápr. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg ilyen férfi van.
2019. ápr. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tényleg rengeteg ilyen férfi van. Gyakorlatilag nincs olyan nő ismerősöm, akinek ne lenne 2-3 bármikor előrántható ilyen jellegű fiú barátja.

Én is hasonló vagyok, bár kicsit más kategória. Empatikus vagyok, de egyenesen közölni szoktam, ha valaki gyökér. Az empátiám nagy részét pedig már megtartom annak a pár embernek, akikre évek óta számíthatok.

2019. ápr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, Rák a csillagjegyek, ez somindent elárul. Érdekes módon sokaknak fel is tűnt már ez a tulajdonságom. Azonban nem minden esetben előny.
2019. ápr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Kedves #5 a rák csillagjegy azt árulja el, hogy egy buta hiszékeny ember vagy.
2019. ápr. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pasi van. A párom is ilyen. Ha mesélem a napom neki, két perc alatt kitalálja hogy ideges vagyok-e vagy fáradt vagy akármi. Képes sírni ha tehetetlen állatokat lát és hasonló.
2019. ápr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sokan hiszik magukról, hogy ilyenek, de a valóságban kevesen vannak. A párom ilyen, nagyon ritka kincs.
2019. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Csak 8as párja ilyen. Lecsúsztál róla :(

32/f

2019. ápr. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Párom is ilyen és a nőknek általában ez volt a kifogásuk ellene..

Aztán most látják, hogy a gyakorlatban ez milyen jó ( vagyis nekem) és most vinnék, de már hiába :D

2019. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!