Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen barátnőt el tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen barátnőt el tudnátok képzelni magatok mellett, vagy taszító?

Figyelt kérdés
Aki úgy összességében nem kelti "finom hölgy" benyomását, mert a véleményét vállalja és kész érvekkel megvédeni egyet nem értés esetén, van egy határozott kiállása, gyakran szarkasztikus, az eufemizmus megveti, illetve nem bánik jól a szerelmes szavakkal. Ugyanakkor borzasztóan igényli a szeretetet, viszonozza is, sokszor ölelget, puszilgat, bújik, nagyon elfogadó és áldozatkész, ha a párjáról van szó, gyakorlatilag bármit megtesz, amivel segíthet neki. Szóval van némi kontraszt a személyiségében, nem nagyon lehet kinézni belőle elsőre azt a gyengédséget, amit nyújtani képes.
2019. ápr. 19. 01:06
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
(*eufemizmusT)
2019. ápr. 19. 01:07
 2/26 anonim ***** válasza:
70%
Igen!
2019. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%
El tudok képzelni ilyet barátnőnek. Kifejezetten rokonszenves.
2019. ápr. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon bejönne, mivel a legtöbb nőből pont azt hiányolom, hogy hiszti helyett érvel. Határozott barátnőim voltak már, szintén előny.
2019. ápr. 19. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
72%

Jó is lenne :D

Egyébként értelmes vagy ezek alapján, szóval ne állj le gyökerekkel. :D

2019. ápr. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Nőként a tapasztalataim alapján azt tudom mondani, hogy a férfiak nem szeretik az őszinte nőket. Nem is csak a férfiak, átlagban az emberek.

A kapcsolat elején persze minden szuper, aztán ha valami mellett kiállsz amit te őszintén gondolsz, ha ő máshogy vélekedik akkor megsértődik. Persze az is lehet, hogy csak nekem voltak ilyen tapasztalataim és 100 férfiból 90 valóban nagyon örülne egy ilyen nőnek.

2019. ápr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
65%
Én is ilyesmi vagyok. Nehéz párt találni, a legtöbb pasas azt várja, hogy te pillogj rá, hogy "jajdeokos vagy Béla". Viszont sokaknak bejön. És tényleg vannak,akik idővel kiakadnak egy ilyenen,és nem jön be nekik. Ez olyan, hogy mindenkinek más a preferenciája
2019. ápr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
43%
Az okos nőket szeretem, a nagypofájúakat nem. És általában a nagypofájúak nem okosak. Tehát: nem.
2019. ápr. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Van ilyen nő ismerősöm, jófej nagyon, szerintem a férfiaknak nem az ilyen nőkkel vannak problémáik.

Inkább a túl sértődős, ehhez agresszív, fölényeskedő nőkkel.

Az utóbbiakhoz kell egy jó adag mazochista életszemlélet.

2019. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Én is észrevettem, hogy ha őszintén és egyenesen elmondom a véleményemet, akkor megsértődnek. Fuck this.
2019. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!