Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnak egyesek teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak egyesek teljesen érzelmileg függetlenné válni? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 19. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy! Az a titkuk, hogy valójában egyáltalán nem azok, csak úgy tesznek mintha, közben pedig piszkosul szenvednek mert belül nagyon is érzelmesek, én már csak tudom, mert pont ilyen vagyok. Az a fránya büszkeség...
2019. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ismertem embereket, akik tényleg ilyenek és nem tudom hogyan csinálják. Olyan könnyen ment nekik minden.
2019. ápr. 19. 09:11
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Két dolog van ilyenkor, vagy sosem kötődtek igazán, vagy megtanulták az elengedést. Nem könnyű, de tényleg tanulható és a többedik esetben már könnyen megy.
2019. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Vagy mert kiégtek.
2019. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mire gondolsz "érzelmi függetlenség" alatt, de ha arra, hogy szingliként nem nyomulok és nem érzelgőzöm olyasvalakinek, akihez nincs közöm, akivel nincs köztünk semmi... akkor a válaszom: a józan ész.

A legtöbben vágynak szerelemre és kapcsolatra, de normális, hogy amíg nincsenek kapcsolatban, addig nem fognak az érzéseikkel ömledezni valakinek, aki nem a párjuk, nem akarnak kínos helyzetbe kerülni senkivel, akiről tudják, hogy nincs köztük semmi, nincs amiért érzelgőzni.

2019. ápr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ismertem embereket, akik tényleg ilyenek és nem tudom hogyan csinálják. Olyan könnyen ment nekik minden."



Ennek nem tudom, hogy mi köze az érzelmi függetlenséghez? Lehet, hogy épp úgy élik az életüket, hogy azt teszik, amit szeretnek, nem érzelmi függetlenek, hanem épp ellenkezőleg, jó szerencséjük van ahhoz, hogy annak éljenek, amit szeretnek és szívesen csinálják?

2019. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azok az emberek akik életükben sok mindent elvesztettek vagy akár sokat költöztek , vagy nincs házuk albérletről albérletre mennek , ő bennük ki alakul egy olyan ami elfogadtatja , hogy nincs állandó és örök hely ahova vagy akihez tartozhatnának .
2019. ápr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: ezt hogy érted? A? Van egy kapcsolat, és abban, vagy; B, szingliként élve úgy, hogy nem érdeklődni a másik nem után?

Has a B, megközelítést nézzük, akkor nálam ez azért van, mert van egy problémám, így inkább emiatt eltolom az embereket magam mellől, így érzelmileg sajna már független, érzéketlen vagyok az emberek felé.

2019. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Eliosz válasza:
Megtanulták az elengedést :)
2019. ápr. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!