Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fáj valakinek a hiánya?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj valakinek a hiánya?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival pár hónapja, és teljesen beleszerettem. Ő is szeret engem ezt tudom, de a bökkenő hogy ő házas. Mielőtt komolyabbra fordult köztünk minden én véget vetettem ennek a dolognak, és mondtam hogy döntse el mit akar, és majd ha szabad lesz akkor beszélhetünk a továbbiakról. Tudom hogy beleszeretnem se lett volna szabad, de ezt már nem tudom visszacsinálni. Minden nap keres és ezzel megnehezíti az én dolgomat is, mert nehezebben tudom elfelejteni. Meddig fog ez ennyire rosszul érinteni??
2019. ápr. 19. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél más. Függ attól is, hogy mennyire volt komoly ami köztetek történt, mennyi ideig tartott stb.

Nekem egy évbe szokott kb. kerülni az ilyesmi (itt most nem több éves kapcsolatokra gondolok).

2019. ápr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Semmi komoly nem volt közöttünk, mégis mély érzések alakultak ki. Olyan lelkitárs szerű volt nekem☹️ most ő még hajt, én viszont elutasítom őt, és már ezért is rossz érzésem van..
2019. ápr. 19. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaj, hát ha rossz érzés elutasítani, hát akkor inkább feküdj alá! Az nem lesz rossz érzés.


Most mit vársz? Nős ember szeretője vagy. Kezdjünk el sajnálni?


Ismered a mondást, nem? Aki k.rvának áll, ne csodálkozzon ha megb....

2019. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem feküdtem le vele😉 írtam higy mielőtt komolyabbra fordult volna véget vetettem neki.
2019. ápr. 19. 17:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem, ugyanígy voltam én is egyébként. Csak én épp a másik oldalon álltam, vagyis olyan nővel kezdtem akinek barátja volt. Hiába nem akartam, teljesen mégsem tudtam teljesen offolni. Utána velem mégsem járt, maradt a szenvedés jó fél-egy évig.

Ha voltál olyan erős, hogy nemet mondj neki akkor hidd el, túl leszel rajta hamar. A jelenlegi napokat, heteket meg tűrd el csendben. Ne is próbálj ellene lázadozni, az első néhány hét után sokkal jobb lesz, ha meg időközben jön más akkor meg főleg. Nekem azóta (egy éve volt) nem volt senkim mégis sikerült lezárnom, pedig nem múlik úgy el nap, hogy ne gondolnék rá.

2019. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az lényeg , hogy mindig képzeld bele magad olyan helyzetbe , mi lesz ha a te barátodba esetleg majd férjedbe szeret bele valaki , míg te otthon azt hiszed minden happy meg lelki társak vagytok . Az olyan emberek akik egy kapcsolatból ki kacsingatnak azok a nagy részéből ki is fognak. Felnőtt korban már nem változik az ember, ez nem egy csettintés , hogy majd más ember leszek holnaptól. Mindig az a gyümölcs az édes amelyik másé..
2019. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Náluk nem minden csupa boldogság, ezt halottam én is mikor telefonáltak, mert ki volt hangosítva a telefon. Szóval náluk tényleg napirenden van a válás. Tudom ez akkor sem mentség arra hogy beleszerettem, de ha szétmennek az nem csak az én saram lesz.
2019. ápr. 19. 19:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha össze jössz vele és kiszeret belőled , akkor meg majd nézhetsz. Semmi sem tart örökké fel kellene fogni.
2019. ápr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!