Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért külső után ítéljük meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért külső után ítéljük meg egymást, ahelyett, hogy a másik belső tulajdonságait ismernénk meg?

Figyelt kérdés

miért?

Ha valaki külsőre nem szimpatikus, miért kell egyből elfordulni tőle?


2008. nov. 11. 09:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha hiszed, ha nem, szóba állok vele, és utána eldöntöm magamban, érdemes-e tovább társalognom vele.

Nekem ez a mottóm:

"Ne tartsd barátodnak,ki hízeleg neked!

Ne külső után ítéld meg az embereket!

Mert a fényes külső alatt,sokszor kopott a lelkiismeret,

S a kopott külső mögött is találsz igazi nemes szívet!"

2008. nov. 11. 12:45
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A külső ugyanolyan fontos minden esetben, és itt nem feltétlen arról van szó, hogy kinek mekkora az orra szeme füle térde stb, hanem milyen a megjelenése, a viselkedése és a kisugárzása. Ismerek olyan csajt, aki amúgy nem túl szép, de minden pasi oda van érte, mert vidám, határozott és céltudatos. A külső igen is számít!
2008. nov. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Emberek vagyunk.Az első benyomás tényleg számít,de...

Attól még,hogy itt emlegeted azt,hogy "akinek nincs műkörme".Szerintem ez a legszarabb példa.Hány ember van,aki műköröm szerint ítél el valakit?Szerintem igen kevés...és az pedig lehet csinibabának is,csúnyácskának is.Szóval szar példa maradjunk ennyiben :D


A másik pedig,hogy egyáltalán nem kell általánosítani,mert nem minden ember ilyen.Igenis fontosak a belső tulajdonságok is mindenkinek,de attól még nagyon is fontos a külső.Ha hiszed,ha nem.És ez így van rendjén.

2008. nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok bocsi.

Akik műköröm szerint,márkás ruha szerint,és fogsor szerint ítélnek el embereket,azokat hívjuk mi itt újgazdag nagyképű plázapicsának. "Converse cipőm van és csak Adidas pólót hordok" kategória.Szóval ha a külsőségeket kérdezted,de ilyen téren,akkor valamit félreértettem.:D

2008. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem az emberi személyiség az ember maga

Jó lehet elöszőr csak a külső tulajdonságát ismered meg belül de ami igazán érdekes az legbelül van

2008. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!