Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baráttal csókolózni? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráttal csókolózni? Mi a véleményetek? Fiu-lányra gondoltam természetesen 16/f

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 16:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
mivan?
2010. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már. És az egyik meleg volt :DDD
2010. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
ha két barát csókolózik, akkor az egyik vagy mindekettő többet érez a barátságnál. (én is fiú-lányra gondoltam természetesen)
2010. júl. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk anno a csók annyit jelentett, hogy szimpatikus vagy. Szóval mindenki mindenkit csókolt. Nem nagy szám.
2010. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

"természetesen"


hát én baromkodásból haverommal is csókolóztam már a lányok kérésére és nagyon élvezték a látványt


amúgy meg miért ne ? én sexet is el tudok képzelni baráti alapon, az nem jelenti azt h onnantól kezdve járunk is, az más

2010. júl. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
A csókolózás egy érzelem, vonzalom kifejezése, a szerelemé. A barátságot a kézfogással, öleléssel, puszival fejezzük ki.
2010. júl. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
szerintem akkor az nem barátság. Hiszen vonzódtok egymáshoz ezek szerint.
2010. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Semmi gond sincs vele. :D


Most, hogy mondod majd kiis próbálom. (:

2010. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
az már több barátságnál :)
2010. júl. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
józanon, vagy részegen? nem mindegy. én részegen már csókolóztam haverbaráttal, sőt több is volt, de egyikünk se éprzett többet a másik iránt. sőt a srácnak barátnője volt.
2010. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!