Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Van egy férfi akivel elkezdtem ismerkedni, nem tetszett de ilyenek a mai fiatalok küldött a farkáról egy képet.

Na de a lényeg, hogy a farka tövénél és a zacskóján több ilyen kis dudor is van. Úgy néz ki mintha szemölcsök lennének. Rákerestem neten és ez lehet az éc miatt.

Szed valamilyen gyógyszert is amit kimagyarázott valami tök mással, mikor mondtam neki, hogy azt hittem durvább baja van rögtön rákérdezett, hogy mit hittem éces? Mire mondtam neki, hogy honnan tudja nem-e az hisz sok nővel volt. Erre annyit mondott ha az lenne már tudná.

Szerintetek?


2019. ápr. 22. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy „éc”. AIDS van. Ennek nincsenek ilyen külső tünetei. Sőt az AIDS szó magára a tünetegyüttesre utal, a betegség neve HIV fertőzés. De ez nem is lényeges most.


Valószínűleg itt most HPV-ről van szó (pl condyloma acuminatum), ami nem egy nagy valami, viszont testnedvekkel továbbadható és kellemetlen. Mondd neki, hogy vizsgáltassa ki magát! Te meg kerüld el őt, és kerülj közelebb valami szexuális felvilágosító könyvhöz/cikkhez/oldalhoz, böngészd a wikipédiát, keresgélj googleben! Nagyon hiányosak az ismereteid, eg ellen jó, ha teszel valamit, mert könnyen átverhetnek. Okosan tetted, hogy fyanakodtál a pö,csfotós csávó képe miatt! Igazad lehet, hogy fertőzése van.

2019. ápr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!