Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így működhet?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba de nem vonzódom hozzá annyira mint az előző barátnőmhöz....túl vékony ...ez kialakulhat még vagy így marad?

2019. ápr. 22. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha szerelmes lennél, eszedbe nem jutna azon gondolkozni, hogy túl vékony. Ne rabold az idejét.
2019. ápr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De úgy érzem hogy nemtudok nélküle élni mert megfogott a személyisége ....miatta szakítottam barátnőmmel is ...ugy hogy még szerettem exemet ...meg talán most is ..de ez iránt a lány iránt jobban érzem vagy ez csak az újdonság érzése miatt?
2019. ápr. 22. 17:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hogy lettél bele szerelmes? És az előző barátnőd? Ott volt szerelem, vagy csak az alakja tetszett? Ezt neked kell eldöntened hogy el tudod e fogadni a mostani párod alkatát. Lehet hogy a nőnek sem tetszel alakra, csak toleránsabb. Mindenkinek mások a prioritásai.
2019. ápr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
Csak azt hiszed, hogy szerelmes vagy. Esetleg kötődsz hozzá valamilyen szinten, bár én ezt is kétlem, vagy talán a megszokás, de mivel alapból nem vonzódsz hozzá, így szerelmes sem lehetsz.
2019. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előző barátnőmhöz minden téren tökéletes volt ... megértő talán túlságosan is ..O volt az első nekem..csakhat az újdonság érzése győzött.. akkor nagy a valószínűsége hogy megfogom banni H szakítottam vele?
2019. ápr. 22. 18:12
 6/10 A kérdező kommentje:
Barátnőm* volt már valaki olyan helyzetbe hogy megbánta egy idő múlva H szakított?
2019. ápr. 22. 18:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Agyilag vagy kb. 15 éves. Az exed járt jól, hogy megszabadult tőled
2019. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyik csajba sem voltál szerelmes, ez tök egyértelmű. Annyi érzelmi intelligenciád lehet mint egy aranyhalnak.
2019. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy. Annyi de annyi csajod lesz még! A csajok meg csak maguk közt akarnak kitűnni a gebeségükkel, pedig a pasiknak a nőiea formák a vonzóak.
2019. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerelmes voltam az exembe de az átalakult egy fajta szeretetté túl mély lett a kapcsolatunk és már nemtudom eldönteni hogy szeretem e egyáltalán megjelent ez a lány és bezavart ...és annak ellenére is őt választottam h tudom rossz ötlet volt..elmúlt az a rajongás amit amit az exem iránt éreztem de nagyon mély nyomott hagyott bennem...az biztos...sose fogom elfelejteni..
2019. ápr. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!