Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 év körüli lányok+gyerek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év körüli lányok+gyerek?

Figyelt kérdés

mesélnétek nekem erröl? aki 15 éves kora körül lett terhes és megtartotta a babát.az iskolát h oldottátok meg? és az apával mi lett?

félreértés ne essék nem vagyok terhes meg semmi csak egyszerüen érdekel :)


2010. júl. 5. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyenről nem tudok, volt aki 16 évesen szült de most van szakmája, nem tudom hogy hogyan és mikor végezte el.

Egyik volt osztálytársam 17 évesen ment férjhez, ő abbahagyta a sulit és most terhes. Az ő férje gazdag úgyhogy simán eltartja, még autót is kapott.

Volt egy másik aki 18 évesen esett teherbe, ha jól emlékszem ő is abbahagyta a sulit, a barátjánál lakik.


Nincs olyan lány ismerősöm aki 15 évesen szült volna, legalábbis nem tudok.

2010. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én a szomszédomrol tudnék mesélni

16éves a szomszéd fiatalabik lány, pont velem egyidös, a lány már egyéve nem jár iskolába, szoval 15évesen ugydöntöt nem fog bejárni, azota othon van és szinleli h beteg, a csaj most 5 honapos terhes, a pasia 36éves velük él együt már egy ideje,a lány aztmondta, ö már két éve gyereket akar csak nem jöt nekik össze, és a gyerek is csak azért kel hogy legyen indoka miért nem megy iskolába, a növére 18éves 1éves gyerekel, ö még a kilencediket kijárta, de hát az anyjuk 14évesen szülte öket jo példát kaptak... azért vicces nyáron kiülni a kertbe és nézni öket, ingyen cirkusz

16L

2010. júl. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt évfolyamtársnőm 17 évesen szült, és magántanuló a pici miatt. Azt mondta az érettségi lesz neki húzós majd jövőre, de szerencsére addigra már mehet óvodába a lánya (én most végeztem 12 évfolyamoson, ő 13 évfolyamra jár). Szóval, ha nehezen is, de meg lehet oldani, hogy folytathassa valamilyen szinten az iskolát, de persze kell hozzá a családi támogatás, és az elkötelezettség.
2010. júl. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nemtom, ha én teherbe esnék, elvetetném. be akarom fejezni a sulit, meg még élni szeretnék.

15/L

2010. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen és h ilyen sokat irtatok:)
2010. júl. 6. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!