Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek h elveisztem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek h elveisztem a legjobb barántőmet? MEgeshet h elvesztem?

Figyelt kérdés
Aza helyzet h megismertunk egy srácot sztem bnőm belezugott de a srác velem jobban foglalkozik és mostanábba bnőm egyre furcsábban viselkedikvelem kerül ha van vmi baja nem engem keres meg hanem valaki mást.Meg sok ilyen dolog megeshet,hogy a srác miatt meg utál?:O
2010. júl. 5. 18:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
beszélj vele! elvégre a legjobb bnők vagytok!
2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy akármilyen srác jön-megy az életetekben, az a barátságotokon nem változtathat.
2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat. Gondolom 16 körül lehetsz, abban a korban még megeshet, hogy egy pasi miatt megszakad egy barátság. Mérlegelj, melyikőjük a fontosabb neked.


23/n

2010. júl. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
beszélte demindig az van h én vok a hülye meg minden ,,meg h én vok a hibás meg én nem mondok el neki semmit :S
2010. júl. 5. 18:40
 5/15 A kérdező kommentje:
nekem bnőm a fontosabb de bnőmnek ztem a pasi :S am igen 16 évesek vagyunk
2010. júl. 5. 18:41
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem az nem lehet, hogy megutál, max haragszik. De hidd el, ha igaz barátok vagytok, akkor akárhogy összevesztek, úgyis ki fogtok békülni. Hidd el, én tudnék mesélni róla :)

Mellesleg, ha adhatok egy tanácsot: hagyd ott a srácot! Egy pasi sem ér annyit, hogy miatta összevessz a barátnőddel...főleg ha ő a best =)

2010. júl. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De én hagyom a srácot ..de ha nem írok asrácnak akk ő ír nekem és csak írmeg minden ha mondom nemmegyek ki veleakk csinál egy cselt h mással kihivatt én ugy tudom h azzal találkozokközbe meg a srác vár ott
2010. júl. 5. 18:43
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi a lóf**szér nem lehet helyesen írni? :\ Ezek már nem sima billentyű hibák amiket a csaj ír... amúgy meg beszéljétek meg, mondd meg neki, hogy ez neked nem menne, hogy összejöjj a sráccal, de kérd meg, hogy ő se tegye ezt meg. Nálunk b.nőknél alapszabály, hogy ex-pasi és ugyanaz a pasi tilos.:)
2010. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

ismerős helyzet..velem is volt már ilyen.. és előfordulhat h tönkre megy a barátságotok.. beszélj vele.. ne félj neki kimondani azt amit gondolsz.. am sztem lehetséges h féltékeny rád, mivel h a srác veled foglalkozik..

sok sikert!

2010. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
beszéltem már de mindig azt mondja h csak hülye vagyok magamnak be magyarázok dolgokat ..:S meg h leszarja azt a pasit közbe nem ... sokszor probáltam de mindig behisztizik a pasit meg elég durván akartam lerázni de nem kopik le rolam mert azt mondja h nagyon kedvel engem mint barátot
2010. júl. 5. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!