Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok idővel jó esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok idővel jó esetben tényleg olyan társat találnak maguknak, mint amilyen az apjuk?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy sok lány olyan partnert keres magának, még ha nem is tudatosan, mint amilyen az apja. Nem csak külsőre, de belsőre is. Azt is mondják, hogy a lányok első szerelme az az apjuk. Nem ezért van az, hogy sok mai lány nagyon válogatós és hosszú ideig nem "kel el", mert olyan társra, férjre vágynak, mint amilyen az apjuk? Csak értelmes válaszokat várok!

2019. ápr. 24. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nálam az gond lenne, mert az én apám felelőtlen,egocentrikus alak.


Nem tudom amúgy. A pasikra is mobdják, hogy az anyjukat keresik a nőben, de akiket én ismerek ott kb.ellentétes a csaj meg az anyja.

2019. ápr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetemben nagyon nem igaz. Mondom ezt úgy, hogy teljesen normális, értelmes, okos, tanult apám volt, de már tiniként is tudtam, hogy ilyet semmiképp nem akarok férjnek. Egyetlen egy tulajdonsága passzol a férfiideálomba (az intelligencia), a többi mind kizáró ok. Ami a külsőt illeti, szintén azoknak van esélye nálam, akik nagyon nem hasonlítanak rá, sőt...
2019. ápr. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Ezt a bunkó amcsi média duruzsolja csak. Nagyon sok olyan magyar nő van, akinek a párjuk nem hasonlít az apjukra, velük beszélgess inkább.
2019. ápr. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ez pszichológia.


Gyerekként azt vesszük természetesnek, amiben felnövünk, legyen az jó vagy rossz. Ezáltal kódolva van belénk, hogy azt kell keresnünk felnőttként is, amit gyerekként kaptunk. Nekem drága lecke volt mindezt megtanulnom, mert apám egy alkoholista, egocentrikus, agresszív állat volt. Sajnos az első két komoly kapcsolatom is ilyen volt, tudat alatt ehhez húztam, hiába nem akartam. Aztán elkezdtem önismerettel foglalkozni és néhány szakember rávilágított arra, hogy mit miért választottam az életemben és miért nagyon fontos az ember életében a gyermekkor, hiszen az alapozza meg az egész életünket. Évekbe telt letennem az otthonról hozott rossz mintát és normális életet kialakítani. Szerencsére rátaláltam arra az emberre, akire mindig is vágytam. Totális ellentéte az apámnak, így a lehető legjobb választás volt.

2019. ápr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem inkább olyat keresnek, mint amilyenek ők maguk. Persze annak a férfi megfelelőjét, amiben van egy icipici ellentét is, amitől férfi lesz a férfi, nem nő.
2019. ápr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem voltam szerelmes az apámba. Nem volt traumás a gyerekkorom, mégsem vonzódom az olyan férfiakhoz, akik nem képesek kimutatni az érzelmeiket, szeretetüket. Pont az ellentéte vonz.
2019. ápr. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez hülyeség.
2019. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Yoda m. ***** válasza:

1. Igen ez nagyjából igaz is. Főleg belsőre. De csak akkor, ha fel tudtunk nézni apánkra. Ha nem tudtunk rá felnézni, akkor meg pont csak olyant nem akarunk választani. Ennek ellenére ez valóban nem mindig sikerül.


2. Ebben is van igazság. Ha valaki lány tényleg olyan társra vágyik, amilyen tulajdonságokkal az apja is rendelkezett és emellett olyannal is, amelyet csak a gyerek vetített ki rá.... akkor valóban baromi nehezen fog magának valót találni.

Mert hogy túl-idealizálta a leendő társának személyiségvonásait.

Amelyek mind-mind együttesen egyetlen férfiben nem találhatók meg: - hogy szép is, okos is, becsületes is, karakán is, udvarias is, jómódú is, szóvak hogy full extrás legyen. Ilyen csak a mesékben van. És azok is eleinte varangyos béka formából képesek csak daliás herceggé válni... amihez ugye... meg kellene csókolni...


Viszont... léteznek azok a csókok, amitől egy NEM full-extrás férfi alakulni, fejlődni, igazodni képes a lány igényeihez... feltéve, ha azon igények, elvárások nem túlságosan is magasak. Szóval azért erre vigyázni kellene.

Mert aztán az is kiderülhet, hogy a lány igényessége, ego-ja a hegytetőn, az egekben jár... miközben önmaga személyisége meg még a völgyben poroszkál.

Akkor mit is akar az a lány? Daliás herceget fehér lovon (napjainkban: fehér AUDIN) magának?

Önismeret!

ÖNISMERET! Ennek megléte, ami a legfontosabb. A többi az már majd jön magától, mert ebből következik.


AZ ERŐ legyen Veled!

2019. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!