Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom miert nezegeti allando...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom miert nezegeti allandoan az exet?

Figyelt kérdés
Kb 3 honapot voltak egyutt, egy kis gyerekkori szerelem volt az ovek. A csaj kint el Dubaiba (Emiratesnel dolgozik mint legiutaskisero) valoban szep. Nyilvan nem vagyok feltekeny, mert tudom, hogy nem beszelnek, nem talalkoznak. De ha nem is mindennap de 3 naponta megnezi. Komolyan instan, facen mindenhol az elsok kozott van. Miert? Rendben van ha valaki egyszer megnezi, mert erdekli, kivancsi mi lett vele na de 3 naponta? Komolyan?
2019. ápr. 24. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
De te ezt hol látod? Ezek szerint minden nap belenézel a telefonjába?
2019. ápr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
25%
Te honnan látod hogy nézegeti? :)
2019. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nyomozol utána? Te jó ég..még ilyen barátnőt mint te vagy!
2019. ápr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Barmelyikonk belenezhet egymas telefonjaba.
2019. ápr. 24. 11:45
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Biztos szereti mèg a csajt.vagy kellene neki màs különben nem néznè annyit
2019. ápr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
37%
Az egy dolog, hogy bármelyikőtök belenézhet a másik telefonjába, de miért teszitek? Nincs bizalom? Nekem valahogy soha nem jut eszembe a párom telefonját nézegetni, pedig tudom, hogy ő is megnézi az exeit, ahogyan én is néha az enyéimet, puszta kíváncsiságból.
2019. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezzel nincs is bajom. Azert nem tole kerdezem mert ugyse mondana el oszinten. Ezert kerdezem itt, hogy miert teheti. Most 28 evesek vagyunk. 9 eve voltak egyutt.
2019. ápr. 24. 12:55
 8/19 anonim ***** válasza:
26%
Lehet csak unatkozik, és a megszokott rutin szerint nézi csak. Én is nézek olyanokat is, akikkel anno megcsalt az exem, pedig semmennyire nem vonz, és már nem is visel meg. Egyszerűen megszokás lett, vagy mittudomén... Ebbe még nem kell belelátni semmit szerintem.
2019. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%

Miért azt kérdezgetitek hogy miért néz bele a telefonjába? Bírom amikor valaki nem tudja elolvasni a kérdést, hanem rögtön késztetést érez hogy ítélkezően véleményt mondjon egy tökmás témában.... (???)


Nekem se tetszene ha nézegetné a csajt. Mert minek? Gondolom érdekli, hogy mi van vele... De hogy minek mindig nézegetni? Ezt máshogy pedig nem fogod tudni kideríteni, csak ha megkérdezed. Amúgy az is elég baj ha azt gondolod, hogy nem mondaná el őszintén 😕 Ha nem mondja el őszintén akkor te viszont nem tudsz mit tenni, nem benned lesz a hiba. Egy kapcsolatban fontos az őszinteség.

2019. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
29%

"Miért azt kérdezgetitek hogy miért néz bele a telefonjába? Bírom amikor valaki nem tudja elolvasni a kérdést, hanem rögtön késztetést érez hogy ítélkezően véleményt mondjon egy tökmás témában.... (???)"


Nem, a téma nem tök más, mert ez is a témához tartozik. Folyamatosan belenéznek egymás telefonjába, ergo nem bíznak egymásban. Mi értelme van ennek? Gondold már végig a dolgot, a párod fogná a telefonod és minden áldott nap leellenőrizgetne, hogy mit néztél meg és mit csináltál rajta. Nem megalázó ez? Tizenévesek csinálnak ilyet, aztán ha találnak valamit, akkor lehet rajta rugózni meg hisztizni és lehet, hogy teljesen ártalmatlan a dolog. Ha talált volna egy félreérthető beszélgetést, még azt mondom, oké. De ez? Rá sem nézhet másra a párja, mert kapcsolatban van? Hagyjuk már! Ez tipikusan az a fajta ember, aki már akkor idegrohamot kap, ha a párja megnéz egy jó nőt az utcán. Komolyan mondom, nőként szégyellem magam néha, hogy sok nő mennyire képtelen visszafogni magát.

2019. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!