Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "tudd eladni magad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "tudd eladni magad" féle agyrém? Emberek vagyunk vagy termékek?

Figyelt kérdés

Amikor ezt a felszínes hülyeséget meghallom valakitől, mindig ökölbe szorul a kezem és legszívesebben leordítanám a fejét. Hogy lehet úgy tekinteni a társkeresésre, mintha termékek lennénk? Mi kell több annál, hogy valakivel leüljek beszélgessek és megismerjük egymást?

Emberek vagyunk nem termékek, tökéletlenek vagyunk ezért istenek sem vagyunk!


2019. ápr. 25. 09:38
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Tehát, ha valami ellen felszólalok akkor egy lusta semmirekellő vagyok. Gratulálok az intelligenciátokhoz!
2019. ápr. 25. 13:58
 12/23 A kérdező kommentje:

Annak alapnak kéne lennie, hogy mindenki önmagát adja. Ebbe beletartozik az, hogy arról beszélgetek, amiről szeretnék, addig amíg ezzel másoknak nem ártok. Annyi mindenről lehet beszélgetni és tök jól meglehetne ismerni a másikat. Az élet nem csak pozitív dolgokból áll. Nem szeretem azt, ha valaki állandóan csak a pozitív dolgairól beszél és nem mer kicsit mélyebben beszélni magáról. A jó párkapcsolatok a teljes őszinteségen alapszanak és nem azon, hogy mennyire jól eljátszottam magamat. Nem szeretnék egy elidegenült párkapcsolatban élni. Az, hogy ebből az jön le nektek, hogy emiatt egy semmirekellő, lusta lennék a ti szegénységi bizonyítványotokat mutatja.


Az erősebb kutya b@$zik egy igazi unintelligens, anitfilozófiai suttyó proli gondolkozás, az ilyen véglényeket messziről kerülöm és jó lenne, ha büntetni lehetne az ilyen élet ellenes mondásokat.

2019. ápr. 25. 14:06
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi bajod neked, de úgy vélem, hogy csak azokat csesztetik ilyesmivel, akinek gondja van, akinek meg nincs problémája azzal, hogy jól adja elő magát, annak nem kötnek az orrára ilyesmit.


Tehát a kérdésből nem derül ki, hogy mi a problémád, akkor most neked nehézséget okoz, hogy jól add elő magad, vagy nincs semmi bajod? Ez a kérdés olyan, mint egy üres, semmitmondó vinnyogás.


Vannak emberek, akiknek nehézségei vannak ilyen téren, nekik szoktak ilyen tanácsokat osztani, akinek nincsenek problémái, annak mindez nem inge, ne vegye magára.

2019. ápr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
79%

Aha tehàt művetlen vagyok nahàt.

Te meg kezdj el beszèlgetni sikeres emberekkel,coachokkal,jah ès lànyokkal is,hogy fontos-e,hogyan adod el magad,sőt HR-ssel beszèlj.

Majd meglàtod,nem èn sirànkozok itt hanem te,ez valamit jelent kisgyerek.

2019. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#17 De pont azok állítják fel a nehézségeket, akik azt mondják, hogy ne legyél olyan, mint aki vagy, hanem válj olyan emberré, aki mondjuk ott van a plakáton. Nekem emiatt volt annak idején önbizalomhiányom, mert ilyen kultúrátlan idióták osztották az észt és emiatt nem is mertem ismerkedni. Mára már, társadalom kritikákkal is szoktam foglalkozni és az ilyen puához hasonló idiótaságokat akarom megsemmisíteni, mert ezek okozzák az ismerkedési problémákat és az elidegenült kapcsolatokat. Hányszor lehet azt hallani, hogy légy ilyen légy olyan, ami az emberi szabadságra mond nemet. Hogy ne légy az aki vagy, hanem ilyen-olyan. Ez ellen szólalok fel és szeretném, ha másabb lenne a közgondolkozás.
2019. ápr. 25. 14:29
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ùsz az àrral szemben es szenvedni fogsz.

Mi lenne ha fejlesztenèd magad?

Te inkàbb lusta vagy ès azt akarod a semmire pattanjon öledbe a nő a siker.


Pont lànyok is mondjàk,hogy a magyar palik 90%-a egy l__er,meg fingjuk sincsen se èletről se a nőkről.


Egyet àrulj el ha PUA ellenes vagy,hàny nőt sikerült meghòditanod a ,,te aztàn nem fejleszted magad" elvvel?

Meg milyeneket?


Ember ahhoz,hogy valamit elèrj ahhoz vàltoznod kell,nem nem elèg aki vagy soha nem volt soha nem lesz.


De nyugodtan làzadj,csak kèrdezem,hàny nőt hòditani ezzel?

2019. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Menthetetlen vagy, balàzska.
2019. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdezō!


Szerintem ha ezt olyan embereknek mondod, akik tökre önmagukat adják, mégis folyamatosan sikertelenek az emberi kapcsolataikban, akkor nekik is ökölbe szorulna a kezük a hülyeségeid hallatán.

2019. ápr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%

Hiàba mondod neki 20-s azt várta,hogy majd simogassuk a buksiját.


Persze Szabò Péter,Brian Tracy kòkler,ő a helikopter.


Csak nèzzük meg milyen èletet èl Szabò Pèter ès milyen minősègű pàrja van akivel boldogok.

De kòkler az a lènyeg,tipikus soha nem fog vàltozni sajàt maga de azt elvàrnà,hogy csettintèsre legyen nője.

Persze nem lesz ès ha felhìvod a figyelmèt te vagy a szemèt holott lehet sokkal többet tapasztaltam rengeteg èletben sikeres emberrel beszèltem sőt beszèlek is akik letettel valamiket az asztalra.

De kèrdező nàluk is tuti okosabb de akkor mièrt rinyàl itt?

2019. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Az elég hamis dichotómia, hogy vagy a PUA, vagy az útszéli árok. Sok hétköznapi, nem szuper sikeres, de nem is sikertelen ember megtalálja a maga "brandjét", a dolgokat, amikre ő büszke, és amit a kirakatba lehet tenni, és ami meg a pult mögött van, azt nem akarja boldog-boldogtalannak mutogatni, hanem csak annak, akit ő arra kiválaszt.
2019. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!