Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hisztériázik a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hisztériázik a pasim még mindig ezért, vagy tényleg a bolhából csinál elefántot?

Figyelt kérdés

Azért folyamodok ahhoz, hogy kiírjam ide, mert iszonyatosan idegesít, hogy a barátom mindig ezt hánytorgatja fel, és szerintem tökre a bolhából csinál elefántot.

2 éve az egyik szülinapomon ő kivett szabadságat a szülinapomra, én pedig mondtam neki, hogy örülök, hogy kivette a szabit, így többet lehetünk együtt, viszont nekem délelőtt van picike programom, amit anyáék szerveztek. Ezt már azután tudtam meg, hogy ő kivette a szabit, de még volt 1-2 nap a szülinapomig. A programra, amit anyuék szerveztek nekem délelőttre már hosszú évek óta vágytam, és nem akartam nemet mondani rá, mert tényleg nagyon szerettem volna részese lenni végre a dolognak. Azegész program délig tartott nem tovább, utána már a barátommal tudtam lenni, (ha elment volna dolgozni, akkor csak este tudtunk volna találkozni.) És azóta is azt hallgatom, hogy én milyen szemét vagyok, amiért ő kivette szabadságot a szülinapomon, (nem szervezett semmilyen egész napos programot, egyáltalán semmi ötlete se volt), és én nem vele töltöttem az egész délelöttöt is, hanem elmentem az anyáéktól kapott szülinapi ajándékomra is. Ezt már 2 éve megkapom, hogy ezért milyen szemét vagyok. Tényleg akkora szemét voltam, amiért részt vettem a másik nekem szervezett porogramon, amire évek óta vágytam? (Nem volt opció, hogy hozzam a barátomat, is, mert csak halálra unta volna magát, így legalább heti 1x kialudhatta magát.) Szerintem egyáltalán nincs igaza a barátomnak, és gyerekes, hogy még mindig ezt hozza fel, ha vissza akar nekem vágni, hogy de már én is voltam "szemét" vele. 26 éves a pasi, én pedig 23 éves lány vagyok.



2018. júl. 5. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi a farkamnak rohasztjatok magatokat ilyen nyomorek "ferfiak" mellett? 2 eve ezt hallgatod, mert megengeded hogy ez legyen a szitu. Nem azert, mert a faszi hülye... az hülye, latjuk, nyilvanvalo. De te meg mindig vele vagy.
2018. júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Mifelénk ezt husztus piitsának hívják - nentől teljesen függetlenül. Hogy bírod ezt 2 éve hallgatni?
2018. júl. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

*hisztis

*nemtől

2018. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos amit csinál. Az ember viccből felemleget hasonló sérelmeket szócsata közben, komolyan ez nem vehető.

El kell fogadnia, a szülinapodon neked kell, hogy jó legyen, és ha te azt választottad, akkor ez van. Más felől ez a kőkemény pozitív visszajelzés neked, mert az azt jelenti, hogy az elmúlt 2 évből nem tud semmi "bűnt" felhozni ellened. Jól csinálod :)

A pasidnak meg üzenem, hogy legyen férfi.

35F

2018. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
A szülinapod, ami ròlad kellene, hogy szòljon, helyette ròla szòl. Bocs, de mit keresel mellette? Az nem vàlasz, hogy az èv többi napján rendes, ha pont ezen a napon bunkò. Ezt fogod hallgatni minden èvben. Szóval nálad a döntès: megszöksz vagy megszoksz.
2018. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Uristen...
2018. júl. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A párválasztás szépségei 😀😁😂
2018. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
ez nagyon gáz már bocs :D 26 helyett 16nak tűnik. alapból neked volt igazad akkor is, de ha még akkor veszekszik érte arra azt mondja az ember oké, jó, feszült lehetett, elfogadjuk elfelejtjük, de két éve ezt hallgatod és nem vágtad még ki a fenébe??? csak azt kérdem miért?
2018. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Atyaég, a párod nagyon kész...

Helyében örülte volna neked, jó mulatást kívántam volna a szüleiddel én meg elnyúltam volna az ágyban délig feküdni meg sorozatozni meg ágyban reggelizni :D


29n

2018. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Félig meddig tényleg igaza van az 1-esnek.


Mindig csak a problémákat hallani. Alapjáraton nyilván egy kívülállónak nincs vele baja, de tény, hogy csupa gyökereket választotok magatoknak.


Te döntsd el, hogy csak felfújja a dolgokat és meg lehet beszélni és lenyugszik ....amit kétlek mert 2 éve tart....


Szóval meddig akarod még hallgatni?

2018. júl. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!