Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a "tudd eladni magad"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "tudd eladni magad" féle agyrém? Emberek vagyunk vagy termékek?

Figyelt kérdés

Amikor ezt a felszínes hülyeséget meghallom valakitől, mindig ökölbe szorul a kezem és legszívesebben leordítanám a fejét. Hogy lehet úgy tekinteni a társkeresésre, mintha termékek lennénk? Mi kell több annál, hogy valakivel leüljek beszélgessek és megismerjük egymást?

Emberek vagyunk nem termékek, tökéletlenek vagyunk ezért istenek sem vagyunk!


2019. ápr. 25. 09:38
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Bírom azt amikor az javasolja nekem a változást, aki nem ismer, semmit se tud rólam és azt, hogy miket éltem át, hogy gondolkozok az életről, elkezd felettem ítélkezni, lelustázni, semmirekellőzni. Ezek miatt szoktam elgondolkozni azon, hogy szükség van e szólásszabadságra és nem e kéne büntetni az ilyen ítélkező megnyílvánulásokat.
2019. ápr. 25. 15:47
 22/23 anonim ***** válasza:
Amíg mindösszesen annyit tudsz a társadalomról, hogy mi az, amit nem szeretsz benne, addig hatással sem fogsz tudni lenni rá, nemhogy megváltoztatni, te nagyeszű kérdező.
2019. ápr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nézd ez egy kicsit olyan, mint amikor el akarod adni az autódat. Nem koszosan, sárosan, a napi használatból származó rendetlenséggel fotózod le és hirdeted meg, hanem kitakarítod. Ugyan azt az autót adod el, nem versz át senkit.

Az nem megjátszás, ha az első találkozáskor jó benyomást akarsz tenni és a pozitív oldaladat domborítod ki, nem a negatívumokkal kezdesz. Az is te vagy.

2019. ápr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!