Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vele vagy nélküle?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3 éve külön élünk.A házasságunk alatt 6 évig nem volt sex.Külön váltunk mert gyereket akartam.Gyorsan meglett a baba,egy másik ferfitól,de a vér szerinti apuka hazudott vele megszakadt a kapcsolat.A férjem volt a szülésnél és papíron az övé lett a baba.Már 4 éves a gyerkőcöm,a férjem amikor tudja látogatja, imádják egymást. Mi is sokat megyünk hozzájuk.Naponta 4-5 -ször telefonálunk.Sokszor gondolok arra hogy folytassam e a kapcsolatot férjemmel a gyerek kedvéért.Nagyon szeretem mint embert,de akkor ennyi a romantikat el felejthetem örökre.Keressek új párt, vagy jöjjek össze újra férjemmel?
2019. ápr. 26. 05:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy gyereknek mindenképp szüksége van egy apára is. Ha képesek vagytok kijönni jól a férjeddel, akkor próbáljátok meg újra.
2019. ápr. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is a férjedtől van a gyerek.A mâsik,ahogyan a házassâg alatt, így most ha kibékülsz se lesz jobb,boldogabb az életed.Ha gyorsan találtál mâsik férfit,akitől gyereked született,akkor mibe telne ùjra keresni valaki mást,akivel van esélyed a boldogságra?De ehelyett Te azon gondolkodsz,hogy visszamész a férjdhez.Érdekes.Ez olyan lusta hozzââlâsnak tűnik.Milyen okod van egyáltalán,ami arra késztetne,hogy a férjeddel folytasd?Ebben a kapcsolatban így ki fogja jól érezni magát?
2019. ápr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utolsó az elmúlt 3 évben csak hazug szemét férfiakat sikerült megismernem.Azt hiszem feladtam a keresést.De igazad van,ezen gondolkozom énis mivel lenne most jobb, ha olyan sokáig szar volt.
2019. ápr. 26. 14:45
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és igen nem tőle van,de a nevére vette és úgy szeretik egymást mint egy vérszerinti apa-gyerek.Ezaz ami miatt vissza mennék.
2019. ápr. 26. 14:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet ùgy szereti,de akkor se az övê.És pont csak emiatt visszamenni,és felâldozni magad ùgymond elég nagy kár volna.Ha pedig mérlegre teszed,hogy szar fêrfiakkal találkoztál az utóbbi időben,de a férjed oldalân az életed is szar volt,akkor kb.szerintem egyenlően állnak.Egyik sem jobb a másiknál.a boldogtalanság a férj mellet ugyan olyan rossz,mint egy boldogtalan élet egy rossz jellemű fêrfi mellett.Lehet csak szar alakokkal találkoztál,de az volt az elmùlt 3 év, a jövőt viszont nem ismered.Találkozhatsz olyannal még aki rendes,és mint nőnek is meg tudja adni azt amire vágysz,valamint a gyerekedet is szeretné,és elfogadnâ.A volt férjed pedig akkor is találkozhat a gyerekeddel,ha nem mész vissza hozzâ,ùgy ahogyan eddig is.A szeretete gondolom nem ennek függvénye.Ehhez nem kell együtt is élni vele,és elkötelezni magad valaki mellett,aki nem az ùgymond igazi.
2019. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon igaz.
2019. ápr. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!