Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Összejönnétek egy alacsony de szép csajjall? 14-15 évesek főleg.

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki teccik és amúgy szép de kicsit alacsony és nemtom h ez okozna e gondot amúgy nem ez alapján fogom eldönteni de érdekelne a vélemény amúgy a csaj 14
2010. júl. 5. 21:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
igazából semmi csak fura lenne mert az eddigi barátnőim egyforma magasak voltak velem, sőt az egyik magasabb is volt pár centivel :D
2010. júl. 5. 22:52
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem azért, mintha ez lenne a lényeg, de: legalább jó szűk xd
2010. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom szerintem aranyos ha egy csaj pici:) ismerek egy 17 éves lányt aki 155cm és nekem személy szerint sokkal jobban bejön mint egy 170cm magas..
2010. júl. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem semmi gondom sincs. Sok alacsony csaj, nayon jó csaj.
2010. júl. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
ok kösz a válaszokat amúgy nekem sincs bajom velük :D és ez a lány tényleg tök szép, értelmes és kedves.. ami nem mondható el a lányok többségéről sajnos :(
2010. júl. 6. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!