Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nő létemre ez férfias felfogás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre ez férfias felfogás?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos számomra a szabadságom, ha párkapcsolatról is van szó, ott sem vakít el a rózsaszín köd. Ugyanúgy rengeteg időt vagyok külön a barátaimmal, a családommal is. Sőt a külön történő bulizást is igénylem. Persze ez nem azt jelenti, hogy a párommal nem töltenék sok időt együtt, mert kellenek a minőségi együtt töltött idők is, ugyanakkor meg kéne szerintem maradnia mind a két félnek a magánéletének. Nem vagyok féltékeny típus, ha valaki csalfa, arról az úgyis kitudódik.


A kérdésem egyik barátnőm jelleme ihlette. Teljesen rá volt szállva az exére, hisztizett mikor a fiú a barátaival szeretett volna bulizni, próbálta magának a párját kiközösíteni, savazta a srácnak a srác barátait stb. Fogtam csak a fejem. Aztán mikor mondtam neki, hogy miért csinálod ezt a szerencsétlen csávóval? A válasza annyi volt, hogy ő igazán szerelmes és, hogy én ezt nem érthetem! :D Oké szerelem, de ez inkább önzőség. És több nőibtársamnál is észreveszem ezt a viselkedésformát, aztán engem hurrognak le, hogy mi az ha a pasimat elengedem nélkülem bulizni? Biztos megcsal... Aztán véleményem szerint, aki meg akar csalni, az tudatosan építi fel ezt és nem feltétlen, hogy egy buliban teszi meg.



2019. ápr. 27. 02:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Mik ezek a sztereotipiàk?

Mitől lenne ez férfias felfogás???

Férfiban is van aki nyomoz a baràtnője után. Nem kéne általanosítani.


Amúgy én is szeretek szabad lenni, megbízom a pàromban 10000%-osan, ezért elengedem én is ha haverjaival megy valahova, ès ő is elenged engem.

Nem nyomozunk egymàs után. Nem tudjuk egymàs facebook kódjàt és telefon kódjàt.

Szeretek külön is szórakozni a baràtaimmal, nem csak vele.

Akkor most én is férfi felfogású vagyok??!

2019. ápr. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondta már rám egy kedves illető, én is meglepődtem, mert nagyon távolállok a férfias dolgoktól! :D Szerintem is, ahogyan te is teszed #1 kommentelő, ez az egészséges önbizalommal jár és normális párkapcsolatot csak annak a segítségével lehet felépíteni! :)
2019. ápr. 27. 03:08
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Amit csinálsz, az nemtől függetlenül teljesen normális felfogás. Teljesen jól csinálod! :D
2019. ápr. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ez nem férfias vagy nőies vonatkozás, hanem neked több szabad térre van szükséged, másnak meg kevesebb.


Az a lényeg, hogy te ismered magad és tudod, hogy milyen fiúval működik

2019. ápr. 27. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ez teljesen jogos viselkedés. Mindenkinek kell egy magántér akár kapcsolatban van, akár nem. Van akinek az a magán tér hogy ha egy napig egyedül lehet, vagy csinálhatja a dolgát, ugye van akinek a külön bulizás de ez így van jól. Egy párkapcsolat nem börtön, nem kell bezárni a másikat illetve szerintem hogy ha a másik fél nem ad egyetlen okot sem hogy megcsalja az illetőt akkor értelmetlen féltékenykedni, mivel ha túlzottan nagy a féltékenykedés akkor az erős önbizalomhiányra is vallhat.
2019. ápr. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Nemtől függetlenül szerintem ez a normális.


A férfiak között is van amúgy ilyen irányításmániás, ráakaszkodó, féltékenykedő típus, mint a barátnőd. Nem érdemes velük kezdeni, ha van saját életed.

2019. ápr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
61%
Nem férfias, hanem teljesen normális hozzáállás. Én sem tudnék valakivel úgy együtt élni, hogy folyton egymás nyakán kéne lógjunk, hosszútávon nem tudnék meglenni valaki mellett úgy, hogy közben megfojt, kisajátít, elmar az ismerőseimtől, vagy netán az utcán sem nézhetek rá senkire. Ez nagyon beteges. Legalább egy minimális szabadságot muszáj hagyni/adni a másiknak.
2019. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nő vagyok és én is pont ugyanìgy gondolkodom. Sokan nem értik, de én meg nem tudok és nem is akarok az a rászállós típus lenni.
2019. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze a nemhez, egyszerűen bizonytalan magában az, aki állandóan az esetleges megcsaláson pörög, annak meg üres az élete, aki szó szerint semmit nem tud kezdeni magával, ha éppen nincs mellette a párja.
2019. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem férfias gondolkodás. Többször láttam már férfitól is, hogy megszabta hogy mikor, hova mehet a barátnő; a gyermekkori fiú barátokat is elmarta a párja mellől, nem mehetett nélküle kimozdulni, stb. Még az egyik közelebbi barátnőmmel is megszakadt a kapcsolatom egy időre egy ilyen szenny miatt.


A kisajátítás távol áll attól hogy csak a nőkre legyen jellemző,te pedig nem férfiasan, hanem racionálisan gondolkodsz.

2019. ápr. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!