Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem keres ha szexelni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem keres ha szexelni akar?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat van koztunk. Regebben o kezdemenyezte most viszont mar atfordult abba hogy ha en hivom akkor jon. De o nem kezdemenyezi. Nem ir ram kulon. Ha beszelunk mert talalkozni fogunk akkor elmondja hogy mennyire kivan es mikor egyutt vagyunk meg is mutatja. Miert csinalhatja ezt? Mar nagyon zavar..
2019. ápr. 27. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Kéreti magát
2019. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak veled k*r.
2019. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Gondosan nem árultad el a nemi szereposztást, pedig fontos. Alapesetben a lehetö legjobb helyzetben vagy. Amikor viszket a (nem tudom mid?) akkor megy és csillapitja. De neked ez sem jo?
2019. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En vagyok a no.
2019. ápr. 27. 16:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert van neki más.

Mert beléd unt.


De azért még ott nem tart, hogy teljesen megszakítsa a mókát.

2019. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mással megoldja. Ha pedig te hívod, ezt gondolja : "egye Fene, felkínálkozott ingyen puna" ki hagyná ki?
2019. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!