Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek ezek után még beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek ezek után még beszélni vele?

Figyelt kérdés

Előző félévben egy csoportba jártunk egy sráccal egyetemen, barátkoztunk, együtt ültünk, segített, meg ilyenek.

Aztán szünet előtt utolsó nap (közel 3 hónap szünetünk volt) tett rá utalást, hogy érdeklem, nem csak barátilag, de nagyon ködösen. Aztán chaten beszéltünk, de nem találkoztunk, mert hogy majd találkozunk suliban.

Egy hete elkérte az órarendem (neki az óra, ahová jártunk, nem kötelező), de mondta, hogy nem biztos, hogy be tud járni oda megint, meglátjuk, mert neki abban az idöpontban más is van.

Ez volt hétfőn. Azóta nem beszéltünk. Szerdán volt óra, de nem jött el.

Mindig ő írt nekem, én nem kerestem egyszer se.

Hétfőn lenne óránk, de nem szólt, jönne-e. Ha igen, akkor meg kéne mondanom neki egy két dolgot a tárggyal kapcsolatban, amit nekünk elmondtak.


De nem merek írni neki, mert fogalmam sincs, jön-e

órára egyáltalán.


Szóval, meg kéne mondanom, mert ha mégis, én leszek a rossz, hogy nem szóltam.

Ha meg nem, akkor meg megint én leszek a rossz, mert minek zaklatom.


2019. ápr. 27. 20:23
 1/3 A kérdező kommentje:
Jövőre megy ki külföldre, szóval maximum ebben a félévben találkoztunk volna.
2019. ápr. 27. 20:23
 2/3 anonim ***** válasza:

ird meg neki h nem tudod h jön e, de egy ket fontos dolgot elmondtak amit erdemes tudnia.

ha eddig csak ő irt, abbol arra is lehet következtetni h te nem erdeklodsz utanna.

2019. ápr. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, mert nem szerettem volna zavarni...
2019. ápr. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!